Aizvērt

Četri auto esot nodedzināti aiz atriebības

2019. gada 13. maijā, 16:55
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Četri auto esot nodedzināti aiz atriebības
Kafejnīcas „Goldingen Room” īpašnieka Roalda Ciņa senlaicīgais „Ford”, kas jau bija kļuvis par daļu no Kuldīgas sejas, naktī nodedzināts savā ierastajā vietā Rātslaukumā. Cietis arī blakus nams. Otrs Ciņu ģimenes auto sadedzis pagalmā pie Kuldīgas katoļu baznīcas žoga.
Foto: „Kurzemnieks”
Naktī no svētdienas uz pirmdienu restorāna Goldingen Room līdzīpašnieka Roalda Ciņa ģimenei vienlaikus nodedzinātas četras automašīnas: divas Kuldīgas Rātslaukumā un divas Sabilē.
Pēc uzņēmēja domām, tas ir mēģinājums sena konflikta dēļ viņu izsist no ritma un morāli sagraut. Taču tas neesot izdevies: izjūtas esot lietišķas un vainīgais viņam zināms.

„Mēs skaidri zinām, ka Kuldīgā neesam īpaši gaidīti, bet par to sevišķi nesatraucamies,” saka R.Cinis. „Vainīgais jau var slēpties, bet dzīve ir tāda lieta, kas galu galā visu noliek savā vietā. Mums nekādu uztraukumu nav – tā bijusi viena cilvēka agonija. Viņš ir bankrotējis kā personība, partneri no viņa novērsušies. Lai Kuldīgā zināmās aprindās savu autoritāti atgūtu, viņš paveicis šādas darbības. Izmantojis piecus gadus vecu situāciju, kas mums ir atrisināta, bet viņš visu laiku negribēja to risināt.

Izjūtas nav briesmīgas. Protams, žēl, ka nodedzināta arī tā mašīna, kas kļuvusi par Kuldīgas simbolu. Cilvēki pie tās fotografējās, un tā jau tika identificēta ar pilsētu. Bet, tā kā mašīnu dedzināšanas tradīcija Kuldīgā ir diezgan stingri iedibināta, tas ir noticis atkal. Mašīna, protams, tiks atjaunota, jo simbols jāsaglabā. Tā jau ir servisā. Arī Kuldīgas tilts karā bija uzspridzināts, bet tas jau nenozīmē, ka tā palicis. Tas ir atjaunots, un cilvēki atkal par to priecājas.” Automašīnas bijušas apdrošinātas, tādēļ par izdevumiem uztraukuma neesot. Vienkārši viss jānokārto.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests apstiprina, ka naktī uz pirmdienu 3.00 saņemts izsaukums uz Avotu ielu Sabilē, kur dega automašīnas Mercedes Benz un Audi. Pēc stundas ugunsgrēks likvidēts. 3.13 saņemts izsaukums uz Baznīcas ielu Kuldīgā, kur dega Ford un divstāvu koka dzīvojamās mājas ārsiena (1 m2), 3.58 ugunsgrēks likvidēts. Bet 3.28 uz Baznīcas ielu saņemts otrs izsaukums, kur dega vieglā automašīna Mercedes Benz.

Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova informē, ka visās dedzināšanās ir aizdomas par ļaunprātību un ir sākts kriminālprocess.
Komentāri
pics
2019. gada 14. maijā, 17:21
Es ar nav vainigs! Nemaz nezinu ka to izdarit.
Tikai tā
2019. gada 14. maijā, 14:41
Ir jāsoda izdzimteņi kas uzmet cilvēkus lai katrs cents ko nozog otram cilvēkam atnes zaglim postu iznīcību un slimību
Feteris
2019. gada 14. maijā, 13:48
Maslabojev tu esi korumpēts kruķis!
Dārta
2019. gada 14. maijā, 10:53
Nabadzigā Kuldigā argriežas 90.g. un vai vispār tie bija aizgājuši? Kāda vadība tādi iedzīvotāji. Nevien no Daugavpils nebrauca dedzināt.
Maslobojevs
2019. gada 14. maijā, 10:15
Varbūt atteicies maksāt nodevas 90 gadu atraugām?
Rozītis
2019. gada 14. maijā, 10:14
Vnk vajag laicīgi atdot parādus, tas arī viss.
Daran i Baks
2019. gada 14. maijā, 09:38
Mēs a tie nebi, mēs i citā saulē. Atvečaju
Karps (tas kurš nav piromāns)
2019. gada 14. maijā, 09:10
Es vispār feņķī ar sievas sēdēju, es toč nebij vainīgs.
the litch
2019. gada 14. maijā, 08:18
Gan jau, ka iemesls bija. Četri auto divās pilsētās. Nākamā būs siltumnīca? Oi, atvainojos, "stikla namiņš". Un kas te ko cepties? Vīri kārto rēķinus. Katram stāstam ir divas puses - ja Cinis uzskata, ka iepriekšējās nesaskaņas ir atrisinātas un tagad ir nepamatoti cietis, tad tas nenozīmē, ka tā ir 100% patiesība. Vienkārši otrajai iesaistītajai pusei Kurzemnieks viedokli nepajautās.
Me
2019. gada 14. maijā, 08:11
Lai tas klauns neaizmirst paklanīties, pēc izdarītā.
Баран.
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Pasaulē atkal jauni Covid-19 uzliesmojumi. Vai Latvijā:
cilvēki ir uzmanīgi un piesardzīgi;
zaudējuši modrību
uzvedas atbilstoši valdības noteiktajam;
pārkāpj distancēšanās noteikumus;
cilvēki būtu stingrāk sodāmi;
valdībai būtu jāpievelk groži;
policijai stingrāk jāuzrauga pulcēšanās pārkāpumi;
sodiem jābūt bargākiem.