Aizvērt

Četri auto esot nodedzināti aiz atriebības

2019. gada 13. maijā, 16:55
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Četri auto esot nodedzināti aiz atriebības
Kafejnīcas „Goldingen Room” īpašnieka Roalda Ciņa senlaicīgais „Ford”, kas jau bija kļuvis par daļu no Kuldīgas sejas, naktī nodedzināts savā ierastajā vietā Rātslaukumā. Cietis arī blakus nams. Otrs Ciņu ģimenes auto sadedzis pagalmā pie Kuldīgas katoļu baznīcas žoga.
Foto: „Kurzemnieks”
Naktī no svētdienas uz pirmdienu restorāna Goldingen Room līdzīpašnieka Roalda Ciņa ģimenei vienlaikus nodedzinātas četras automašīnas: divas Kuldīgas Rātslaukumā un divas Sabilē.
Pēc uzņēmēja domām, tas ir mēģinājums sena konflikta dēļ viņu izsist no ritma un morāli sagraut. Taču tas neesot izdevies: izjūtas esot lietišķas un vainīgais viņam zināms.

„Mēs skaidri zinām, ka Kuldīgā neesam īpaši gaidīti, bet par to sevišķi nesatraucamies,” saka R.Cinis. „Vainīgais jau var slēpties, bet dzīve ir tāda lieta, kas galu galā visu noliek savā vietā. Mums nekādu uztraukumu nav – tā bijusi viena cilvēka agonija. Viņš ir bankrotējis kā personība, partneri no viņa novērsušies. Lai Kuldīgā zināmās aprindās savu autoritāti atgūtu, viņš paveicis šādas darbības. Izmantojis piecus gadus vecu situāciju, kas mums ir atrisināta, bet viņš visu laiku negribēja to risināt.

Izjūtas nav briesmīgas. Protams, žēl, ka nodedzināta arī tā mašīna, kas kļuvusi par Kuldīgas simbolu. Cilvēki pie tās fotografējās, un tā jau tika identificēta ar pilsētu. Bet, tā kā mašīnu dedzināšanas tradīcija Kuldīgā ir diezgan stingri iedibināta, tas ir noticis atkal. Mašīna, protams, tiks atjaunota, jo simbols jāsaglabā. Tā jau ir servisā. Arī Kuldīgas tilts karā bija uzspridzināts, bet tas jau nenozīmē, ka tā palicis. Tas ir atjaunots, un cilvēki atkal par to priecājas.” Automašīnas bijušas apdrošinātas, tādēļ par izdevumiem uztraukuma neesot. Vienkārši viss jānokārto.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests apstiprina, ka naktī uz pirmdienu 3.00 saņemts izsaukums uz Avotu ielu Sabilē, kur dega automašīnas Mercedes Benz un Audi. Pēc stundas ugunsgrēks likvidēts. 3.13 saņemts izsaukums uz Baznīcas ielu Kuldīgā, kur dega Ford un divstāvu koka dzīvojamās mājas ārsiena (1 m2), 3.58 ugunsgrēks likvidēts. Bet 3.28 uz Baznīcas ielu saņemts otrs izsaukums, kur dega vieglā automašīna Mercedes Benz.

Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova informē, ka visās dedzināšanās ir aizdomas par ļaunprātību un ir sākts kriminālprocess.
Komentāri
Vēsais
2019. gada 13. maijā, 20:54
Kuldīgā uzmetēji baidieties un Policija tur tiešām neko nedara.
Sarkanais mežs
2019. gada 13. maijā, 20:44
Cik skaisti,Jelgavas ielas iemītniekiem ar karoti mutē tiek ieliets,kas vainīgais .....Tikai,kad kārtības sargātāju namā ieradīsies vainīgā advokātu armija,redzes cik drosmes tiem paliks !Roald,turi rajonu!
Žeņam taisnība
2019. gada 13. maijā, 18:39
Rezultāti nulle par "2014.gada 18. decembrī ap 5.00 Kuldīgā, stāvvietā aizdegusies automašīna BMW 530. Aizdegšanās iemesli tiek noskaidroti, ir sākts kriminālprocess. Aizdegusies arī blakus automašīna Mazda. Policija skaidro notikušā apstākļus".
tsridje (francūzis)
2019. gada 13. maijā, 18:11
Karā kā jau karā, zaudējumi neizbēgami.
Pasta iela
2019. gada 13. maijā, 18:08
Kuldīgā nav policijas, ir tikai policijas darba imitācija, policistiem bail uzlikt sodus vietējām "autoritātēm" ar apvidus auto!
Pablo
2019. gada 13. maijā, 17:39
Drošvien nesamaksāja naudu , vai neatdeva paradu , vai ari kadu drosibas naudu nesamaksaja visadi iemesli var gadities.
Brrr
2019. gada 13. maijā, 17:35
..........
Žeņa
2019. gada 13. maijā, 17:34
Nekas nebūs, kā parasti. Cik auto jau nav deguši aiz ļaunprātības (nevis prasta huligānisma dēļ). Nevienu, protams, neapcietinās, neviens nesēdēs. Kā vienmēr "mums arī te jādzīvo" komanda izmeklēšanas mapīti iebāzīs dziļi dziļi plauktiņā. Bērziņas kundze var lepoties, acu piemiegšana vedīs vēl dziļāk purvā, kārtējais gadījums, kurš pavisam noteikti piesaistīs investorus un uzņēmējus 90'o stila Kuldīgā.
ggg
2019. gada 13. maijā, 17:07
Glevulis ne virietis! Tikai nozelojami tārpi sadi karto rekinus!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Pasaulē atkal jauni Covid-19 uzliesmojumi. Vai Latvijā:
cilvēki ir uzmanīgi un piesardzīgi;
zaudējuši modrību
uzvedas atbilstoši valdības noteiktajam;
pārkāpj distancēšanās noteikumus;
cilvēki būtu stingrāk sodāmi;
valdībai būtu jāpievelk groži;
policijai stingrāk jāuzrauga pulcēšanās pārkāpumi;
sodiem jābūt bargākiem.