Aizvērt

Atkal deg automašīnas

2019. gada 16. jūlijā, 08:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Atkal deg automašīnas
Naktī uz otrdienu Kuldīgas novada Pelču pagasta Ābeļciemā degušas divas automašīnas un vienstāva dzīvojamās mājas piebūve.
35 minūtes pēc pusnakts Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā saņemts izsaukums uz Pelču pagastu, kur degušas divas vieglās automašīnas un piebūve (7 m2). Ap diviem naktī ugunsgrēks likvidēts. Valsts policijas Kuldīgas iecirkņa priekšnieks Normunds Aleckis apstiprina, ka šo objektu degšana ir saistīta, ierosināta krimināllieta un sākta izmeklēšana. „Tā kā notiek aktīvs darbs, pagaidām komentārus nevaru sniegt,” saka N.Aleckis, bet apstiprina, ka viena automašīna pieder prokuroram Gintam Mežiņam.

Otras degušās automašīnas īpašniece Baiba Lange sacīja, ka presē komentēt to negrib. Savā feisbuka kontā viņa bija ielikusi bildi ar zaļo automašīnu, kas viņai pieder deviņus gadus: „Šis pilnmēness kādam (-iem) radījis īssavienojumu smadzenēs – lai, novaktējot nakts stundu, atnāktu un iznīcinātu to, kas pieder otram... Dzelži ir dzelži! Paldies Dievam, pašiem viss kārtībā (paldies arī spēlītei Skrāpē un laimē, kas neļāva savlaicīgi iemigt; pamanījām liesmas).”
Komentāri
Žuljēns Pipirdonovs
2019. gada 16. jūlijā, 23:35
Vid deklarācijā starp 2017 un 2018 pazudusi laulātā...
ibio
2019. gada 16. jūlijā, 22:15
Neuzskatu ka Mezins butu bijis izcialks par jebkuru ieprieks esoso policijas prieksnieku...Uztaisit gudru gimi un mat ar galvu, ik pa bridim izdvesot...izmeklesim,skaidrosim..parbaudisim...milzu intelektu nevajag... Pie tam radit iluziju ka uzklausa vel nenozime, ka pec sarunas sekos reals uz merki virzits darbs..
Es ka kuldidzinieks saja visa nekadu satraukumu neredzu..tukstosiem citu kuldidziniekiem masinas nedeg..un tiem kam deg varbut vajag uzdot jautajumu, kapec man deg, bet citiem ne.
Cepets
2019. gada 16. jūlijā, 19:20
Ko ņemās, vīr iesildās uz tām Kuldīgs dzīrēm. Nē, bet nopietni, G. Mežiņa kungs bija viens no sakarīgākajiem policijas priekšniekiem ar kuru esmu saskāries, tieši viņš iestājās pret korupciju Kuldīgā un vienmēr uzklausīja parasto cilvēku, ja bija kādas sūdzības par attiecīgo tēmu. Redzam tikai to, ka viņa pēcteči ņefiga negrasās neko darīt, it īpaši tas esošais akmens ģīmis. Kuldīgā narkotikas tirgo pa labi un kreisi, tas pats ar kontrabandas precēm, protams, neviens ments neko nezina un neredz. Gandrīz vienmēr kādu aiztur tikai tad, ja atbrauc policijas reids no Liepājas vai Rīgas. Vietējos reketierus arī dabūja šņorēt rīdzinieki, jo vietējiem čuris rausta un iesprūdis "mums arī te jādzīvo". Ja kāds nav nopļāvis mauriņu dziļākajā Kuldīgas nostūrī, vot to gan redz. Kuldīgā ir momentāli jāmaina visa policijas vadība, ideāli, ja jauna vadība būtu no citas, lielākas pilsētas un bez paziņām Kuldīgā. P.S. Kuldīgā mentiem arī dikti tīk izmantot dienesta auto šopingošanā. :)
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Pasaulē atkal jauni Covid-19 uzliesmojumi. Vai Latvijā:
cilvēki ir uzmanīgi un piesardzīgi;
zaudējuši modrību
uzvedas atbilstoši valdības noteiktajam;
pārkāpj distancēšanās noteikumus;
cilvēki būtu stingrāk sodāmi;
valdībai būtu jāpievelk groži;
policijai stingrāk jāuzrauga pulcēšanās pārkāpumi;
sodiem jābūt bargākiem.