Aizvērt

Kuldīgā degusi automašīna, Gudeniekos – dzīvojamā māja

2020. gada 22. janvārī, 14:08
Raksta autors: Jolanta Hercenberga, Alberts Dinters
Kuldīgā degusi automašīna, Gudeniekos – dzīvojamā māja
Foto: Daina Tāfelberga
Vakar Kuldīgas novada Gudenieku pagastā ugunsgrēks nopostīja dzīvojamo māju, bet Kuldīgā, Annas ielā, naktī dega vieglā automašīna.
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde ap pusseptiņiem vakarā saņēma izsaukumu uz Kuldīgas novada Gudenieku pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies mājās Skoliņi. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties, ar atklātu liesmu degusi vienstāva dzīvojamā māja, tai jau bijis iebrucis jumts. 100 m2 plašo ugunsgrēku apdzēst izdevies ap desmitiem vakarā.

Naktī Annas ielā, Kuldīgā, degusi vieglā automašīna. Valsts policijas Kurzemes reģionālās pārvaldes Kuldīgas iecirkņa priekšnieks Normunds Aleckis stāsta, ka par šo gadījumu uzsākta kriminālizmeklēšana un sīkākus komentārus nevarot sniegt, lai netraucētu izmeklēšanai.

Nav noslēpums, ka Kuldīgas novads jau ir slavens ar dažādiem degšanas, tostarp auto, gadījumiem. Ar spēkratu degšanu visbagātākais bija 2019. gads.

Vairāk lasiet 24. janvāra Kurzemniekā!
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kādas ir jūsu ieceres, ko rosina pavasara iestāšanās?
Sēt sēklas stādu audzēšanai
Darbi siltumnīcā
Dārza plānošana
Apkārtnes uzkopšana
Logu mazgāšana
Pastaigas dabā
Došanās pārgājienā
Sportiskas nodarbes ārā
Gatavot maltītes ārā uz grila
Šķūnīšu, garāžu kārtošana, atbrīvojoties no nevajadzīgā