Aizvērt

Gaišā dienas laikā aizdegas automašīna

2020. gada 24. janvārī, 10:45
Raksta autors: Alberts Dinters
Gaišā dienas laikā aizdegas automašīna
Foto: aculiecinieks
Ir pagājušas vien pāris dienas no nakts notikumiem, kad Kuldīgā pie Annas kapiem pilnībā sadega vieglā automašīna, par šo faktu Valsts policija ir ierosinājusi lietvedību. Vakar, 23. janvārī, ugunsdzēsēji glābēji jau atkal traucās dzēst degošu mašīnu.
Šoreiz izsaukums 15.32 tika saņemts no Gaismas ielas pirmā nama, jo pie tā novietotajai automašīnai BMW bija aizdegušies salonā esošie vadi. Kā skaidro Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste, ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vieglās automašīnas salonā vadi deg 0,3 kvadrātmetru platībā. Ugunsdzēsēji glābēji nodzēsa ugunsgrēku un atvienoja akumulatora klemmes. Darbs notikuma vietā tika pabeigts 15.56. Šoreiz ugunsgrēka cēlonis ir auto tehniskās problēmas, par ļaunprātību aizdomu neesot.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kādas ir jūsu ieceres, ko rosina pavasara iestāšanās?
Sēt sēklas stādu audzēšanai
Darbi siltumnīcā
Dārza plānošana
Apkārtnes uzkopšana
Logu mazgāšana
Pastaigas dabā
Došanās pārgājienā
Sportiskas nodarbes ārā
Gatavot maltītes ārā uz grila
Šķūnīšu, garāžu kārtošana, atbrīvojoties no nevajadzīgā