Aizvērt

Policija turpina meklē bez vēsts pazudušu sievieti

2020. gada 26. februārī, 11:44
Raksta autors: Alberts Dinters
Policija turpina meklē bez vēsts pazudušu sievieti
Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pāvalde turpina meklēt bezvēsts prombūtnē esošo Lauru Jackeviču, dzimušu 1992. gadā, kura kopš pērnā gada beigām nesazinās ar saviem radiniekiem.
Kurzemnieks jau ziņoja, ka sieviete bez vēsts pazuda 2019. gada 9. decembrī. Tieši par Jackeviču laikraksts janvārī saņēma zvanu no VP, ka sieviete ir atradusies, tiek lūgts publicēto ziņu par viņas pazušanu izlabot, viņas vārdu izņemt. Informācija bija nepatiesa, sieviete vēl jo projām atrodas meklēšanā. L.Jackevičas pazīmes: 165 cm gara, apaļīgas miesas būves, mati gaiši, garums līdz pleciem, ģērbusies brūnā virsjakā ar kapuci, zilās džinsu biksēs. Muguras daļā tetovējums – hieroglifs.

VP aicina aplūkot sievietes fotogrāfiju un gadījumā ja jūsu rīcībā ir jebkāda informācija par L.Jackevičas atrašanās vietu vai cita izmeklēšanai noderīga informācija, lūgums zvanīt pa tālr. 110 vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kādas ir jūsu ieceres, ko rosina pavasara iestāšanās?
Sēt sēklas stādu audzēšanai
Darbi siltumnīcā
Dārza plānošana
Apkārtnes uzkopšana
Logu mazgāšana
Pastaigas dabā
Došanās pārgājienā
Sportiskas nodarbes ārā
Gatavot maltītes ārā uz grila
Šķūnīšu, garāžu kārtošana, atbrīvojoties no nevajadzīgā