Aizvērt

Snēpelē nodegusi automašīna

2020. gada 23. martā, 11:01
Raksta autors: Alberts Dinters, Daina Tāfelberga
Snēpelē nodegusi automašīna
Foto: Alberts Dinters
Pagājušajā nedēļā Kuldīgas novada Snēpeles pagastā Valsts policijai un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam bijis izsaukums uz "Mazsālijām", kur nakts melnumā nodegusi automašīna.
Viesu nama "Mazsālijas" īpašniece Gunita Štorha uzskata, ka auto aizdedzināšana nav atriebība. Ne personīgi, ne uzņēmumam neesot nenokārtotu rēķinu vai ienaidnieku. Iespējams, ļaunprātīgā rīcība nav vērsta pret konkrētiem cilvēkiem. „Tonakt bija vētra, un mājās nebija elektrības. Par laimi, vējš pūta no citas puses; ja pūstu uz mājām, bojā ietu cilvēki,” saka G.Štorha. Viņa cer, ka policija vainīgo atradīs un iegūs pierādījumus, lai viņš tiktu notiesāts un turpmāk nenodarītu postu citiem.

Valsts policijas Kuldīgas iecirkņa priekšnieks Normunds Aleckis Kurzemniekam apstiprināja, ka šāds notikums ir bijis, bet izmeklēšanas labad no plašākiem komentāriem atturējās.

Kuldīgā jau bijuši vairāki gadījumi, kad automašīna tiek nodedzināta gan mediju, gan tirdzniecības, gan likumsargājošo iestāžu pārstāvjiem.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kur lasāt laikrakstu “Kurzemnieks”?
Abonēju laikraksta drukāto versiju gadam
Abonēju laikraksta drukāto versiju trim mēnešiem
Abonēju laikraksta drukāto versiju mēnesim
Abonēju laikraksta elektronisko versiju
Pērku regulāri
Nopērku, ja pamanu man interesējošu tēmu
Sekoju “Kurzemniekam”” sociālajos medijos
Izlasu citur - bibliotēkā, pie kaimiņa u.c.
Nelasu