Aizvērt

Kurmāles pagastā sadeg trīs automašīnas

2020. gada 28. augustā, 11:34
Raksta autors: Alberts Dinters
Kurmāles pagastā sadeg trīs automašīnas
Foto: Alberts Dinters
Vakar, 27.augustā, plkst. 22.38 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Kurmāles pagastu, kur dega trīs vieglās automašīnas 15m2 platībā. Pēc nepilnas pusstundas ugunsgrēks likvidēts.
Ugunsgrēks izcēlies lietoto automašīnu kapsētā, kura atrodas Planīcas ielas un Kuldīgas apbraucamā ceļa krustojumā, Kurzemnieks noskaidroja. Klātienē redzams, ka degušas tās automašīnas, kuras atrodas teju pie paša teritorijas žoga. Klātienē sastaptais darbinieks pilnībā izslēdza auto aizdegšanos no strāvas, jo spēkrati bijuši gan bez akumulatoriem, gan bez motoriem. Uzliesmojusi viena automašīna, tad liesmas pārmetušās uz blakus esošajiem auto vrakiem. Viņš saka, ka jau iepriekš esot bijuši žoga malā stāvošo automašīnu bojāšanas precedenti, kad garāmgājēji tām izsit stiklus. Viņam aizdomās turamo nav. Valsts policija arī apstiprina degšanas faktu, ir ierosināta lietvedība, bet no plašākiem komentāriem policija atturas.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai ticat, ka vakcīnas pret gripu un pneimoniju palīdz izsargāties arī no citām vīrusu slimībām, piemēram, Covid-19?
Jā.
Nē.
Vakcīnām neuzticos vispār.
Tāda Covid-19 nemaz nav.
Nezinu, vai palīdz, bet drošības pēc potējos.
Noteikti jāpotējas, lai sevi pasargātu.