Aizvērt

Ķelšu ielā izceļas ugunsgrēks

2021. gada 1. februārī, 18:22
Raksta autors: Alberts Dinters
Ķelšu ielā izceļas ugunsgrēks
Foto: Alberts Dinters
Pirmdienas pēcpusdienā Kuldīgas iedzīvotājus satrauca vairākas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) ekipāža, kuri traucās Ķelšu ielas virzienā.
Kā vēsta VUGD sniegtā informācija, izsaukums saņemts pulksten 16:55. Ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā, ierodoties notikuma vietā, VUGD konstatēja, ka dzīvojamās mājas pirmajā stāvā redzamas liesmas. Kā klātienē novēroja Kurzemnieks, klātienē strādāja trīs VUGD ekipāžas, viena NMPD brigāde, bet par kārtību rūpējās Valsts policija. Kā laikrakstam pastāstīja mājas iedzīvotāju radiniece, ēkā nesen ir bijis pārmūrēts siltummūris. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no ēkas evakuējās viens cilvēks. Pulksten 17:22 ugunsgrēks lokalizēts, šobrīd turpinās tā likvidēšanas darbi.
Komentāri
Severina Elizabete Sivoha
2021. gada 2. februārī, 21:08
Kurzemnieks kā jau kurzemnieks - visur iebāzīs degunu. Cilvēkiem ir notikusi nelaime, bet par to ir jaizstāsta visai pilsētai!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kas būtu darāms, lai pilsoniskas sabiedrības veidošanos veicinātu
vajag vairāk uzticēties nevalstiskajām organizācijām;
brīvprātīgo darbs jāatalgo;
biedrībām par savu veikumu vairāk jāstāsta;
jārīkojas tā, lai neviena sabiedrības grupa netiktu aizmirsta.
cilvēki jāizglīto: kur, kā var iesaistīties, un kāpēc tas būtu vajadzīgs.
Valstij un pašvaldībām jāsaprot un jāatbalsta šīs aktivitātes.