Aizvērt

Ķelšu ielā izceļas ugunsgrēks

2021. gada 1. februārī, 18:22
Raksta autors: Alberts Dinters
Ķelšu ielā izceļas ugunsgrēks
Foto: Alberts Dinters
Pirmdienas pēcpusdienā Kuldīgas iedzīvotājus satrauca vairākas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) ekipāža, kuri traucās Ķelšu ielas virzienā.
Kā vēsta VUGD sniegtā informācija, izsaukums saņemts pulksten 16:55. Ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā, ierodoties notikuma vietā, VUGD konstatēja, ka dzīvojamās mājas pirmajā stāvā redzamas liesmas. Kā klātienē novēroja Kurzemnieks, klātienē strādāja trīs VUGD ekipāžas, viena NMPD brigāde, bet par kārtību rūpējās Valsts policija. Kā laikrakstam pastāstīja mājas iedzīvotāju radiniece, ēkā nesen ir bijis pārmūrēts siltummūris. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no ēkas evakuējās viens cilvēks. Pulksten 17:22 ugunsgrēks lokalizēts, šobrīd turpinās tā likvidēšanas darbi.
Komentāri
Severina Elizabete Sivoha
2021. gada 2. februārī, 21:08
Kurzemnieks kā jau kurzemnieks - visur iebāzīs degunu. Cilvēkiem ir notikusi nelaime, bet par to ir jaizstāsta visai pilsētai!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai ārkārtas situācijas laikā esat apguvis/apguvusi jaunas prasmes vai iemaņas, kas jums noderēs turpmākajā dzīvē?
Izmantot e-pakalpojumus
Iepirkties e-vidē
Apgūtas prasmes plānot un organizēt darbu attālināti
Jaunu saziņas platformu apguve
Prasme plānot savu laiku, strādājot no mājām
Jaunu zināšanu apguve dažādos online kursos