Aizvērt

Apmētā Kuldīgas novada domi

2021. gada 14. augustā, 15:44
Raksta autors: Alberts Dinters
Apmētā Kuldīgas novada domi
Foto: Alberts Dinters, Jānis Siliņš
14. augustā daudzviet Latvijā, arī Skrundā un Kuldīgā notika protesta akcijas pret piespiedu vakcināciju. Pēc pasākuma atklājās, ka Kuldīgas novada dome apmētāta ar olām un tomātiem.
Domes apmētāšanas fakts atklājās pēc tam, kad protestētāji jau bija izklīduši. Kurzemnieks klātienē pārliecinājās, ka ēkas fasādei trāpījušas vairākas olas, pret ēku šķīduši arī tomāti. Galveno ieejas durvju priekša un kāpnes klāj olu čaumalu druskas. Šobrīd Kuldīgas novada pašvaldības policija veic intensīvu darbu, caurskatot videonovērošanas kameru ierakstus, lai identificētu vainīgās personas, par faktu tiks ierosināta administratīvā lietvedība.

Gan Kuldīgā, gan Skrundā aizvadītie piketi ar pašvaldību bija saskaņoti, dalībnieki protestēja pret piespiedu vakcināciju pret Covid – 19, kā arī pret bērnu vakcinēšanu. Skrundā protestā piedalījās aptuveni 50, bet Kuldīgā ap 200 cilvēku.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat izlēmuši, par ko balsosiet 14. Saeimas vēlēšanās?
Jā, zinu
Vēl ir laiks vētīt iesniegtos partiju sarakstus
Balsot nedošos, neredzu tam jēgu
Nevaru izlemt, kam atdot savu balsi
Svārstos starp divām partijām
Man nav tiesību piedalīties vēlēšanās