Aizvērt

Šauj uz pastnieci (policijas ziņas)

2013. gada 4. jūnijā, 10:22
Raksta autors: Signe Šteinberga
Šauj uz pastnieci (policijas ziņas)
Foto: Arhīvs
3. jūnijā ap 12.00 Kuldīgas novada Gudenieku pagastā, kādās mājā sieviete, piegādājot ierakstītu vēstuli, bet mājās nevienu nesastopot, izgājusi no sētas. Tobrīd 1955. gadā dzimis vīrietis viņas virzienā ar ierocim līdzīgu priekšmetu gaisā veicis divus šāvienus. Sieviete nav cietusi.

Apzog garāžas

31. maijā 16.00 Skrundā, Kalpaka ielas garāžu masīvā,  kāds vīrietis konstatējis, ka ir uzlauzta viņa garāža un nozagtas dažādas mantas, tai skaitā automašīnas riepas, metāla diski un un elektriskā urbjmašīna. Uzsākts kriminālprocess.

31. maijā 18.20 kāds skrundenieks konstatējis, ka Kalpaka ielas garāžu masīvā atlauzta viņa garāža. Nozagtas četras vasaras riepas ar diskiem un trīs makšķerkātu spoles.

3. jūnijā ap 4.00 konstatēts, ka Kuldīgas novada Rumbas pagastā, sabojājot priekškaramo atslēgu, iekļūts garāžā, un no turienes nozagts zāles pļāvējs, trimmeris, gaļas mašīnas elektromotors ar reduktoru, divi akumulatoru lādētāji un dažāda izmēra uzgriežņu atslēgas. Bet ap 6.30 konstatēts, ka, sabojājot durvju piekaramo atslēgu, ir iekļūts garāžā Rumbas pagastā, un no tās nozagts sudraba krāsas velosipēds.   Turpat blakus citai garāžai arī uzlauztas durvis, bet nekas nav nozagts. Abos gadījumos uzsākts kriminālprocess.

 

Nozog šņabi un riteni

2. jūnijā ap 11.00 veikalā Mucenieku ielā Kuldīgā 1973. gadā dzimis vīrietis nozaga divas pudeles degvīna, bet divas stundas vēlāk citā veikalā  – vēl vienu. Uzsākts kriminālprocess.

2. jūnijā ap 15.00 kāda sieviete konstatējusi, ka no neapdzīvotas mājas Kuldīgas novada Vārmes pagastā, atlaužot durvis, nozagts trimmeris  un sieviešu velosipēds. Uzsākts kriminālprocess.

 

Ar divriteni reibumā

31. maijā 19.15 Kuldīgā, Mucenieku ielā, 1973. gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu alkohola reibumā (0,77 promiles).
 

 

 

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi