Aizvērt

Tāds miegains laiks... (Kuldīgas novada pašvaldības policijas ziņas )

2013. gada 18. jūlijā, 00:00
Raksta autors: Juris Lipsnis
Tāds miegains laiks... (Kuldīgas novada pašvaldības policijas ziņas )
Foto: Juris Lipsnis
Patruļa fiksē nesakoptu īpašumu Jelgavas ielā, kurā sen nav pļauta zāle. Kalna ielā zem aizlieguma zīmes nolikts auto. No autoostas zvana, ka uz soliņa kāds guļ...

4. jūlijs. Patruļa fiksē nesakoptu īpašumu Jelgavas ielā, kurā sen nav pļauta zāle. Kalna ielā zem aizlieguma zīmes nolikts auto. No autoostas zvana, ka uz soliņa kāds guļ. Izrādās, pārkāpuma nav – cilvēks, gaidot autobusu, iesnaudies. Liepājas ielas pagalmā kautiņš, noskaidrojam abu kaušļu personas datus, notiek izlīgums. Video redzam, ka Liepājas ielā kāds guļ. Vīrietis ir smagā reibumā, vedam pie mediķiem, pēc tam uz dzīvesvietu. Reids Turlavā un Vilgālē – turpinām vizītes pagastos. Rumbas pagastā turpinās sens stāsts – bijušais vīrs kārtējo reizi mēģina viesoties pie bijušās sievas, kurai šādi apciemojumi nepatīk. Vīrs izraidīts, sieviete rakstīs sūdzību. Zvans no Dzintaru ielas – dzīvoklī uzturoties divas tur nepiederošas netradicionāli orientētas dāmas.

5. jūlijs. Rumbas Romeo atkal ieklīdis pie bijušās sievas, vedam viņu mājās. Liepājas ielā trīs vīri lietojot alkoholu. Pudeli neredz, katram gadījumam kompānijai ieteikts doties prom. Zirga pajūgs Liepājas ielā aizķēris lietussargu, vajadzīga palīdzība vainīgā aizturēšanai. Ziņojam Valsts policijai (VP) – tas ir satiksmes uzraugu ziņā. Vilgālē, Ķikuros, Snēpelē pārkāpumu nav, dažiem nepilngadīgajiem izskaidrots, ka desmitos jābūt mājās.

6. jūlijs. Mums sūdzas, ka Liepājas ielā trokšņo jaunieši, bet nevienu tur nesastopam. Pēc laiciņa jaunieši sēž uz trepītēm ielas sākumā un bļaustās, varētu būt tā pati kompānija. Smilšu un Pētera ielas krustojumā divi kaujas, vienu vedam uz slimnīcu, lai pārbaudītu alkohola saturu asinīs. Pie bāra Liepājas ielā guļ vīrietis, vedam mājās pa dārgo – kopā ar protokolu. Ventspils ielā mašīnai uzkritis koks. Pa Grants ielu staigā iereibis vīrs, vedam viņu uz dzīvesvietu. Jelgavas ielā problēmas – ciemiņš piemēslojis dzīvokli. Vīgriežu ielā kāds reibumā strīdas, bet pārkāpuma nav. Reids pagastos – tur viss mierīgi. Ģimnāzijas stadionā uzturas vairāki jaunieši, bet neko nepārkāpj. Liepājas ielā pa jumtiem staigājot jaunieši, mēs viņus nesastopam. Rumbas ielā traucēts naktsmiers.

7. jūlijs. Padurē skaļa mūzika traucē gulēt, braucot turp, saņemam zvanu – esot iestājies klusums. Mediķi lūdz aizvest uz VP piekautu vīrieti. Bāra apsargs ziņo – Liepājas ielā kautiņš. Agrs rīts: Liepājas ielā izskaidrojam vairākiem jauniešiem, ka viņi ir iereibuši, tāpēc derētu doties pie miera. Māte ziņo, ka nepilngadīgā meita aizgājusi pie tēva un nenāk mājās, iespējams – esot reibumā. Tā arī ir – meitene, kurai 16 gadu, ir 1,55 promiļu reibumā, gluži skaidrā nav arī tēvs. Kabilē jaunieši ar motociklu izbraukājuši zemenes. Vijolīšu ielā jaunieši lietojuši alkoholu, paziņojam viņu auto numuru ceļu policijai.

8. jūlijs. Pelčos piekauts vīrietis, ziņojam VP. Pa Liepājas ielu braukājot jaunieši reibumā – atkal darbs ceļu policijai. Pie Ābelītes deg ugunskurs, dūmi traucē kaimiņiem. Liepājas ielā guļ piedzēries vīrietis (tā ir jau otrā reize). Reids Pelčos, tur viss mierīgi. Kalna ielā nepareizi novietots auto. Mucenieku ielas dzīvoklī mirusi sieviete, palīdzam atvērt durvis, kas aizstutētas no iekšpuses. Pa Pilsētas laukumu jaunietis ar riteni braukā starp apstādījumiem, apskādējot puķu kastes, iesakām doties uz skeitparku. Pēc laiciņa tas pats jaunietis lēkā ar riteni pa apstādījumiem pie estrādes – skeitparks acīmredzot bijis par šauru... Puisis tiek pie protokola – viņam jau 14 gadu. Pie nama Upes ielā guļ piedzēries vīrs. Kalna ielā atkal nepareizi novietos auto. Mums ziņo, ka Jelgavas ielā kādā pagalmā esot nekārtības. Adrese zināma – tur nekārtības ir vienmēr, bet šoreiz neko kriminālu nekonstatējam.

9. jūlijs. Gaismas ielā ģimenes skandāls. Tā kā strīds ir par bērnu, ziņojam bāriņtiesai. Padurē strīds starp diviem vīriešiem, vienu, kurš izteicis draudus, nogādājam VP. Liepājas ielas pagalmā guļ mums jau pazīstams vīrietis, vedam viņu uz dzīvesvietu. Vēl kāds vīrs atpūšas Mucenieku ielas pagalmā, bet viņa kolēģis – pie ģimnāzijas (kad piebraucam, viņš jau ir izgulējies, sakārtojies un gatavs doties prom). Dzintaru ielā spēlējoties sveši bērni, bet dienas laikā tas nav aizliegts. Pelču pagastā vīri lieto alkoholu, bet – teritorija ir privātīpašums. Priedainē, Deksnē un Ķimalē viss mierīgi. Liepājas ielā kompānija lieto alkoholu – vīrietis un trīs dāmas (kungs ir tas pats, kurš no rīta atpūtās Liepājas ielā).

10. jūlijs. Snēpelē kāds izgāzis atkritumus, pamazām noskaidrojam vainīgo. Rumbas ielā nav nopļauta zāle. Grants ielā grants kaudze, iespējams, celtnieki atstājuši. Reids pagastos, tur viss kārtībā.

Vecākā inspektora Dzintara Pakalna stāstīto pierakstīja Juris Lipsnis

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi