Aizvērt

Zog tehniku, degvielu un... krosenes (policijas ziņas)

2013. gada 30. jūlijā, 20:32
Raksta autors: Signe Šteinberga
Zog tehniku, degvielu un... krosenes (policijas ziņas)
Foto: Juris Lipsnis
25. jūlijā 19.20 iekļūts kādu māju saimniecības ēkā Kuldīgas novada Gudenieku pagastā. No ēkas nozagts kvadracikls. Saistībā ar notikušo tiek pārbaudīts kāds 1990. gadā dzimis vīrietis.

27.jūlijā ap 13.20 Skrundas novadā uz ceļa Kuldīga-Skrunda-Embūte avarēja automašīna Audi 80. Automašīnas vadītājs tiek noskaidrots, negadījumā cietušais pasažieris ievietots slimnīcā - viņš guvis traumas, kas, kā liecina sākotnējā informācija, nav smagas.

28.jūlijā ap 10.30 Kuldīgas novada Laidu pagastā konstatēts, ka no neaizslēgta malkas šķūņa nozagts velosipēds.

Ap 14.10 cita persona konstatējusi, ka tajās pašās mājās, atlaužot durvis,  iekļūts dzīvoklī, kur nozagti sporta apavi. Uzsākts kriminālprocess.

30.jūlijā 10.22 saņemta telefoniska informācija, ka laika posmā no 29. līdz 30. jūlijam, izraujot cemmi, iekļūts garāžā Gudenieku pagastā. Nozagtas metāla mucas ar dīzeļdegvielu (apmēram 500 litru).

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi