Aizvērt

Kokapstrādes uzņēmums pazūd liesmās

2013. gada 6. septembrī, 16:10
Raksta autors: Juris Lipsnis
Kokapstrādes uzņēmums pazūd liesmās
Foto: Juris Lipsnis
Naktī no ceturtdienas uz piektdienu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kuldīgas daļas darbinieki dzēsa paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku Rumbas pagasta Novadnieku "Bauņos".

Izsaukums uz notikuma vietu Kuldīgas daļā saņemts 5. septembra vakarā 21.55. Ugunsdzēsēji, kuri Bauņos ieradās jau pēc deviņām minūtēm, konstatēja, ka deg kokapstrādes uzņēmums – angārs un gatavās produkcijas noliktava apmēram 600 m² platībā. Tobrīd jau bija sākušas iebrukt jumta konstrukcijas. Ugunsgrēks novērtēts kā paaugstinātas bīstamības, tāpēc dzēšanā iesaistītas arī Skrundas un Alsungas posteņa autocisternas.

 

Ugunsgrēka izplatīšanos izdevies novērst 22.54, bet likvidēt vēl pēc četrām stundām – 3.06. Dzēšanu apgrūtināja tas, ka karstuma ietekmē deformējās angāra nesošās konstrukcijas – celtne 40 minūtes pēc pusnakts sāka bīstami sasvērties. Darbu sarežģīja arī uz degošajiem kokmateriāliem sakritušās jumta seguma skārda loksnes – lai piekļūtu degošajām vietām, tās bija jānovāc.

 

Ugunsgrēka iemeslus noskaidro policija.

 

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi