Aizvērt

Ugunsgrēks Kuldīgas autoostā

2013. gada 7. septembrī, 10:33
Raksta autors: Juris Lipsnis
Ugunsgrēks Kuldīgas autoostā
Foto: Modris Rubenis
Sestdien agri no rīta izcēlies ugunsgrēks bijušajā Kuldīgas autoostas ēkā, kurā bija plānots ierīkot industriālā mantojuma muzeju.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kuldīgas daļas komandieris Aivars Raukaitis Kurzemniekam pastāstīja, ka agrā sestdienas rītā 4.23 saņemts ziņojums par ugunsgrēku Kuldīgā, Stacijas ielā 2. Uz bijušo autoostu, kas pašlaik netiek izmantota, nosūtītas divas autocisternas. Noskaidrojies, ka deg ēkas jumts. Ņemot vērā degšanas apjomu, izsludināts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, kuldīdzniekiem palīgā ieradušies kolēģi no Alsungas un Skrundas, dzēšanā iesaistītas arī Kuldīgas daļas autokāpnes.

Ugunsgrēks likvidēts 8.07.

Ēkai nodedzis jumts 300 kvadrātmetru platībā. Bijušās autoostas trešais stāvs faktiski nav cietis, tāpēc ugunsdzēsēji lēš, ka degšana sākusies bēniņos, kuros var nokļūt pa iekšējām kāpnēm. Kurzemnieks, apkopojot Kuldīgas novada pašvaldības policijas ziņas, jau vairākkārt rakstījis par vandāļu viesošanos bijušajā autoostā. Tā kā ēkai atslēgta elektrība, tajā nav arī apkures, ļoti iespējams, ka aizdegšanās iemesls ir ļaunprātīga vai neuzmanīga rīcība ar uguni.

Notikušo izmeklē policija.

 

Attēlos: šādi bijusī autoostas ēka izskatās pēc ugunsgrēka.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi