Aizvērt

Kuldīgas novada pašvaldības policijas ziņas: „Kur gribu, tur stāvu!”

2013. gada 12. septembrī, 11:02
Raksta autors: Juris Lipsnis
Kuldīgas novada pašvaldības policijas ziņas: „Kur gribu, tur stāvu!”
Foto: Juris Lipsnis
11. septembris. Dienas gaitā trīs piegājienos uzrakstīti desmit protokoli par neatļautu stāvēšanu Pasta ielā.

5. septembris. No Pelču pagasta ziņo, ka daudzdzīvokļu mājas koridorā trokšņo kāda kompānija. Ierodoties konstatējam, ka divi cilvēki klauvējušies pie sava dzīvokļa durvīm, bet – alkohola reibumā sajaukuši mājas... Pie sporta halles Piltenes ielā smēķē jaunietis. Pēc brīža cits jaunietis smēķē pie 2. vidusskolas, abiem izteikts brīdinājums. Jelgavas ielā guļ beigts kaķis, ziņojam patversmei. Kāds sūdzas, ka kaimiņš sētā remontē mašīnu. Aizbraucot redzam – jā, remontē, un kāpēc gan lai to nedarītu? Ventspils ielā ģimenes konflikts – sieva ārdās! Kad aizbraucam, sieva jau devusies prom. Kalna ielā zem aizlieguma zīmes novietota automašīna.

Rumbas ielā auto traucē gājējiem iet pa trotuāru, Pasta ielā zem zīmes stāv pieci auto – visiem tiek pa protokolam.

 

6. septembris. Bāriņtiesa lūdz pārbaudīt kādu dzīvokli. Piltenes ielas pagalmā uzturoties vairāki piedzērušies vīri. Alkohola lietošanu nekonstatējam, bet iesakām izklīst.

 

7. septembris. Mums zvana, ka deg Skrundas ielas garāžas. Izrādās, nē – deg vecā autoosta. Palīdzam nodrošināt kārtību dzēšanas laikā.

Baznīcas ielā neatļautā vietā novietotas automašīnas, traucējot būvnieku transportam. Vēl pieci auto novietoti Kalna ielā.

Neapmierināti ar sodu, vadītāji pārmet, ka mēs to vien darot, kā slapstoties aiz stūra un uzglūnot viņiem... No Gudeniekiem ziņo – jaunieši piekāvuši zvanītājas audžudēlu. Pāradresējam ziņu Valsts policijai (VP). Skrundas ielā pie mājas guļ cilvēks, nogādājam viņu nosauktajā adresē. Dzirnavu ielā jaunieši apčurājot malku un trokšņojot.

 

8. septembris. Jaunieši Liepājas ielā bļaustoties pie kāda bāra un dauzot tā ārdurvis. Kad aizbraucam, jaunieši izklīduši, apsardzei pretenziju nav. Pie Skrundas ielas garāžām liela atkritumu kaudze, ziņojam komunālajiem. Stendes ielas galā tiekot rakts kāds dzīvnieks, ziņa gan neapstiprinās. VP ziņo, ka Jelgavas ielā īrniekam nepatīk augšējais kaimiņš. Iesakām rakstīt iesniegumu. Mucenieku ielā transformatoram norauts vāks, ziņojam elektriķiem.

 

9. septembris. Pie kultūras centra staigājot stipri iereibis vīrietis. Mēs viņu nesastopam, laikam veikli aizstreipuļojis kaut kur citur. Pasta ielā zem zīmes stāv auto. Mums ziņo, ka pie kultūras centra divi vīri lietojot alkoholu. Tobrīd alkohols gan lietots netiek, bet blakus ir atvērta alus bundža... Cits zvanītājs sūdzas, ka pa Kabili braukā auto, kam pie stūres iereibis vīrietis, salonā esot arī bērni. Palīdzam viņam sazināties ar VP. Reids Priedainē, – pārkāpumu nav. Piltenes ielā aizdomas par alkohola lietošanu, aizraidītas trīs personas.

 

10. septembris. Kalna ielā atkal nevietā nolikts kāds auto. Metropoles sētā sēž vīrs ar atvērtu alkohola pudeli un nesaprot, ko tad viņš pārkāpis. Uzrakstām protokolu, pārkāpums tiks sīkāk izskaidrots, kad viņš ieradīsies uz tā izskatīšanu. Patruļa Pilsētas laukumā pieķer trīs alkohola lietotājus. Pa dārziņiem Ventā staigājot aizdomīgs vīrs, iespējams, zog dārzeņus. Noskaidrojam vīrieša personību, un, tā kā nekā zagta viņam nav, palaižam vaļā. Baznīcas un Pasta ielā zīmes darbības zonā stāv četras mašīnas. Ventspils autobusā stipri iereibis vīrietis uzmācas līdzbraucējiem un šoferim. Aizturam, nogādājam VP, pēc tam – līdz novada robežai, kur nododam viņu Ventspils VP darbiniekiem.

 

11. septembris. Dienas gaitā trīs piegājienos uzrakstīti desmit protokoli par neatļautu stāvēšanu Pasta ielā. Pilsētas estrādē uz soliņa guļ vīrietis. Smilšu ielā guļ sabraukts kaķis. VP ziņo, ka Plostu ielā iereibusi persona neiet ārā no dzīvokļa. Aizbraucam, pierunājam iet prom.

 

Pašvaldības policijas vecākā inspektora Dzintara Pakalna stāstīto pierakstīja Juris Lipsnis.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi