Aizvērt

„Bet kuldīdzniekiem zīmes nav jāievēro...”

2013. gada 19. septembrī, 23:21
Raksta autors: Juris Lipsnis
„Bet kuldīdzniekiem zīmes nav jāievēro...”
Foto: Juris Lipsnis
Kalna ielā zem zīmes stāv seši auto. Varētu jau šīs ielas uztvert kā paaugstinātas maksas stāvvietu, tomēr mašīnas traucē ielu remontam. Viens paskaidrojumā raksta, ka esot kuldīdznieks, un kuldīdznieki zīmes neievērojot... (no Kuldīgas novada pašvaldības policijas ziņām)

12. septembris. Fiksējam nesakoptas teritorijas Krasta un Stendes ielā. Smilšu ielas malkas šķūnī atrodas kaķēni, iespējams, neaprūpēti. Sazvanot īpašnieci, noskaidrojas, ka viss kārtībā. Baznīcas, Pasta un Kalna ielā automašīnas novietotas neatļautā vietā. Mucenieku ielā autobusu pieturā kāds smēķē. Dzintaru ielā mūžīgais ģimenes skandāls, kas nekad īsti nebeidzas. Šoreiz esot salauztas durvis, bet iesniegumu neviens rakstīt nevēlas. Kā parasti. Pasta ielā stāv auto ar visu šoferi, tas tiek brīdināts par stāvēšanu neatļautā vietā.

13. septembris. Baznīcas ielā nolikts auto. Semināra parkā smēķē un spļaudās divi jaunieši. Vīgriežu ielā kāds apgūlies zālītē. Kalna ielā pie tiesas automašīnā atstāts bērns, izskaidrojam tēvam, ka tā nedrīkst. Pasta un Baznīcas ielā pa automašīnai. Ventspils ielā sakrauti atkritumi, vainīgais zināms, sola līdz pirmdienai savākt. Rātskunga ielā skraida vilku suns. Piltenes ielā pie bijušā Selver kāds guļ. Ieraudzījis policiju, viņš tomēr spēj saviem spēkiem doties prom.

14. septembris. Gaismas ielā kāds aizmidzis pagalmā, nogādājam norādītajā adresē. Sūdzība par naktsklubu, kur esot pārāk skaļa mūzika un dziedāšana. Dziedāšanas fakts neapstiprinās, mūzika pagriezta klusāk. Kalna ielā zem zīmes stāv seši auto. Varētu jau šīs ielas uztvert kā paaugstinātas maksas stāvvietu, tomēr mašīnas traucē ielu remontam. Viens paskaidrojumā raksta, ka esot kuldīdznieks, un kuldīdznieki zīmes neievērojot, citam bērns ļoti gribējis uz tualeti, trešajam pasūtījums aizkavējies – nācies apstāties uz septiņām minūtēm (video ierakstā redzams, ka stāvēts 27...). Ja Rīgā cilvēki priecājas, ka var nolikt auto desmit minūšu gājiena attālumā, tad

kuldīdzniekiem, redz, noteikti jāpiebrauc pie mājas durvīm!

Mazīvandē huligāniski uzvedas sociālās mājas iemītnieks. Sūru ielā pie veikala uz ietves guļ kāda persona. Piltenes ielā viens aizmidzis kāpņu telpā, bet reibums nav liels, aizvedam viņu uz autoostu. Pāradresējam Valsts policijai (VP)ziņu, ka pa Pelčiem lielā ātrumā braukā BMW.

15. septembris. Ventspils ielā skaļa mūzika traucē naktsmieru, dzīvoklī ir manāmi iereibuši ciemiņi. Piltenes ielā no augšstāva tek ūdens, izsaucam avārijas dienestu. Ventspils ielas pagalmā uzturas nevēlama persona, aizraidām prom. Ventā pie Raņķiem esot ielikts tīkls, bet to neatrodam. Ventspils ielā nevēlamais viesis ir atpakaļ, dzenam prom vēlreiz.

16. septembris. Alekšupītē pie kultūras centra iekritis stārķis, dzīvnieku patversmes darbinieki sola nekavējoties ierasties. Baznīcas un Pasta ielā nepareizi novietoti auto. Adatu ielā smēķē nepilngadīga jauniete. Video redzam, ka Sūru ielā lieto alkoholu. Ēdolē iereibusi persona uzmācās apkārtējiem. Pie vienas no Kuldīgas skolām kāds smēķē.

No Jelgavas ielas ziņo – augšējie kaimiņi galīgi neļaujot dzīvot, zvanītājs ir pamatīgā alkohola apreibumā.

VP lūdz palīgā meklēt pazudušu pilsoni, pēc brīža zvana – esot atrasts. Kaļķu ielā izsists logs, ziņojam VP. No Jelgavas ielas atkal zvana un sūdzas par kaimiņiem.

17. septembris. Ventspils ielas pagalmā atkal problēmas ar nevēlamo viesi – vīrs kurina ugunskuru un sildās. Baznīcas ielā nepareizi nolikta automašīna. Trīs vīrieši reibumā iznākuši no kroga, bet pēc pāris minūtēm viss kārtībā – viņi iekāpj taksometrā un aizbrauc. Pasta ielā uzrakstīti pieci protokoli par neatļautu stāvēšanu. No Baložu ielas zvana – kaimiņiene piedzirdot sētas bērnus. Kad aizbraucam, izrādās, zvanītājs ir stiprā reibumā un neko sakarīgu nevar pateikt.

Padures pagastā govis izbradājušas kaimiņa dārzu, nodarot zaudējumus,

tur ir darbs VP.

18. septembris. Ventspils ielā zari traucē garāmgājējiem, saimnieks sola sakārtot. Semināra parkā smēķē divi jaunieši. Raiņa ielā uz ietves novietots auto. Pasta un Baznīcas ielā mašīna stāv zīmes darbības zonā. Sūru ielā kāds dzērumā aizmidzis.

Pašvaldības policijas priekšnieka Rinalda Gūtpelca stāstīto pierakstīja Juris Lipsnis.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi