Aizvērt

Aplaupa sirmgalvi (policijas ziņas)

2013. gada 25. septembrī, 21:45
Raksta autors: Signe Šteinberga
Aplaupa sirmgalvi (policijas ziņas)
Foto: Juris Lipsnis
23. septembrī 15.00 Kuldīgā, Parka ielā, vecajos kapos kādai sirmgalvei divi nepazīstami jaunieši no rokām izrāva somiņu, kurā atradās dokumenti un nauda. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Iemieg pie stūres.

23. septembrī 12.30 1968. gadā dzimis vīrietis vadīja auto Iveco Daily pa ceļu Ventspils-Kuldīga-Saldus un, būdams noguris, iemiga pie stūres un nobrauca no ceļa braucamās daļas. Bojāta automašīna, krava, kā arī kāda privātīpašuma pastkastīte.

 

Nobrauc un apgāžas.
24. septembrī ap 18.00 Skrundas novada Raņķu pagastā pa ceļu Kuldīga-Skrunda-Embūte 1979. gadā dzimis vīrietis, vadot auto VW Golf, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, nobrauca no ceļa un apgāzās. Cietis pats vadītājs, gūstot dažādas traumas. Bojāta automašīna. 

 

Izdemolē viesnīcu.

24. septembrī ap 21.00 konstatēts, ka izdemolēts viesnīcas numurs Kuldīgā, kurā bija apmetušies trīs jaunieši. Viņi no viesnīcas aizbēga. Saistībā ar šo faktu tiek pārbaudīts kāds vīrietis.

 

Signe Šteinberga, Valsts policijas Kurzemes pārvaldes vecākā speciāliste

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi