Aizvērt

Kuldīgas novada pašvaldības policijas ziņas (26. septembris-2.oktobris)

2013. gada 5. oktobrī, 20:50
Raksta autors: Juris Lipsnis
Kuldīgas novada pašvaldības policijas ziņas (26. septembris-2.oktobris)
Foto: Juris Lipsnis
26. septembris. Diena sākas ar kaķēnu, kas sabraukts Mucenieku ielā – paziņojam dzīvnieku izolatoram, ka tas jāsavāc. Pasta ielā aizlieguma zīmes zonā stāv divas automašīnas.

Arodskolā notiek lekcija par sabiedrisko kārtību, atceļā paķeram līdzi kādu jaunieti, kurš iet pa brauktuves vidu, traucējot satiksmei. Pie veikala stāv stipri piedzērusies persona, nogādājam dzīvesvietā.

 

27. septembris. Pasta un Kalpaka ielā zem zīmes nolikts pa automašīnai. Kāds vīrs iegājis novada domē noskaidrot viņam vien saprotamus juridiskos jautājumus, bet izskatās, ka viņam vairāk nepieciešama medicīniska palīdzība. Pie autoostas divi lieto alkoholu, fiksējam to video. Mums zvana, ka

Planīcas ielas pieturā sēž vīri un dzer alu, bet normāliem cilvēkiem jāstāv lietū.

Kad aizbraucam, dzērāji jau devušies prom. Pasta ielā aiz zīmes stāv auto. Pilsētas laukumā kāds guļ, bet viņu savāc ātrie.

 

28. septembris. Smilšu ielā nostrādājusi signalizācija, īpašnieks lūdz pārbaudīt, kas noticis. Video redzam, ka rumbā kāds makšķerē, viņam tiek protokols. Liepājas ielā persona alkohola apreibumā, nogādājam dzīvesvietā. Ventā, Melnajā kolkā atrodam tīklu, bezsaimnieka manta ir pilna ar ūdenszālēm. Pilsētas laukumā sēž jaunietis, kuram vajadzīga palīdzība, nogādājam ātrajos, pēc tam – dzīvesvietā.

 

29. septembris.

Mūžīgajā ģimenes skandālā Dzintaru ielā kārtējā sērija...

Skandāla rosinātājs izgājis pagalmā un kārto dabiskās vajadzības (urinē), nopelnot protokolu. Zvans: vecās slimnīcas ķirurģijas nodaļai jaunieši sitot stiklus, aizturam divus iespējamos vainīgos. Valsts policija lūdz atrisināt ģimenes konfliktu Priedainē – vīrs fiziski iespaidojot sievu. Novadu ielas grāvī guļ vīrs, nogādājam dzīvesvietā.

 

30. septembris. Pie veikala Mucenieku ielā stāv jauniešu kompānija un it kā pa jokam grūstās, traucējot garāmgājējiem. Kad ierodamies, viņi ir visai pārsteigti, ka esam klāt tik ātri, turklāt paguvuši visu nofilmēt. Pasta ielā zem zīmes nolikts auto, Kalpaka ielā kāds aizņēmis invalīdu stāvvietu. Uz izskaidrošanos ierodas kāda jaunkundze, kura pieķerta smēķējam Semināra parkā. Piedāvājam, lai viņa mūs pārliecina, ka smēķēt, tas ir skaisti un veselīgi, bet jauniete pat necenšas... Piltenes ielas pieturā guļ piedzēries vīrietis, nogādājam viņu norādītajā adresē. Jelgavas ielā guļ vīrs alkohola reibumā, nogādājam dzīvesvietā. Gaismas ielā esot iemitinājies bomzis.

Izrādās, tas nav bomzis, bet gados vecāks vīrs, kuram nojukusi orientācija.

Semināra parkā uzturas jaunieši, garāmgājējiem liekas, ka viņi kaujas.

 

1. oktobris. No Ventas rumbas izņemam tīklu ar zandartu un lasi. Kalpaka ielā viltus invalīds, vēl dienas gaitā uzrakstām sešus protokolus par stāvēšanu neatļautā vietā Pasta ielā. Divi puikas makšķerē Ventā.

 

2. oktobris. Uz ceļa Kabile-Segļi pie Krogsētām pavecāka sieviete neadekvāti uzvedas. Pārbaudot izrādās, ka viņa ir pazudusi no dzīvesvietas Saldū un izsludināta policijas meklēšanā. Pētera ielā puikas kaut ko zog no kaimiņu dārza, bojājot žogu. Kopā ar sociālo dienestu pārbaudām kādu adresi.

 

Pašvaldības policijas priekšnieka Rinalda Gūtpelca stāstīto pierakstīja Juris Lipsnis.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: