Aizvērt

Policija brīdina: uzmanīgi ar personas datiem!

2013. gada 15. oktobrī, 20:38
Raksta autors: Signe Šteinberga
Policija brīdina: uzmanīgi ar personas datiem!
Foto: Juris Lipsnis
Laika posmā no 4. līdz 5. oktobrim, izmantojot kādas sievietes personas datus, noformēts kredīts. Līdzīgs gadījums fiksēts arī 7. oktobrī, un šoreiz ir noskaidrota pārbaudāmā persona – 1987. gadā dzimis vīrietis. Abos gadījumos sākts kriminālprocess.

Kā vilkšu ar ķebli!

Aizvadītajās brīvdienās Kuldīgas pusē risinājušies vairāki sadzīves konflikti, kuru laikā dzīvesbiedri un radinieki viens otru centušies pārmācīt dažādos veidos, arī - sitot ar ķebli un kožot.

 

Pazūd nauda un mantas

12. oktobrī ap 21.00 Skrundā, Saldus ielā kopīgas alkohola lietošanas laikā sievietei  pazuda nauda. Aizdomas krīt uz kādu 1991. gadā dzimušu vīrieti.

Kuldīgā, Grants ielā, laika posmā no 10.oktobra līdz 15.oktobrim iekļūts kāda vīrieša īpašumā un, uzlaužot garāžu,  nozagtas dažādas mantas, tai skaitā  trimmeris, ūdens sūknis un degviela. Uzsākts kriminālprocess.

 

Trīs Karlsoni uz skolas jumta

13. oktobrī ap 14.30 konstatēts, ka trīs nepilngadīgie, no kuriem divi dzimuši 1999., viens 1998. gadā,  uzkāpjot uz Alsungas vidusskolas jumta, sabojājuši sienas krāsojumu, ventilācijas lūkas un zibensnovedēju stiprinājumus.

 

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: