Aizvērt

Kuldīgas policija atgūst ekskavatoru

2013. gada 1. novembrī, 11:08
Raksta autors: Juris Lipsnis
Kuldīgas policija atgūst ekskavatoru
Foto: Juris Lipsnis
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes (VP KRP) Kuldīgas iecirkņa darbinieki atklājuši ekskavatora zādzību. Nozagtais spēkrats laimīgi atgūts un atdots saimniekam.

Kuldīgas novada Rendas pagastā kādās mājās jūlijā tika nozagts ekskavators 15 000 latu vērtībā. 1. augustā par šo faktu VP KRP Kuldīgas iecirknī tika ierosināts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta 4. daļas, lai noskaidrotu visus notikušā apstākļus un noziedzīgajā nodarījumā iesaistītās personas. Policija noziegumu atklājusi, pateicoties arī cietušās personas aktīvajai un operatīvajai rīcībai.

 

Aizturētas divas personas – 1995. un 1993. gadā dzimuši jauni vīrieši, kuri jau agrāk bijuši tiesāti. Pārbaudot informāciju, policijas darbinieki, sadarbojoties ar kolēģiem no Rīgas, nozagto ekskavatoru atguva tajā pašā dienā Rīgā,  kur tas jau bija pārdots.

 

VP KRP Kuldīgas iecirkņa darbinieki savākuši pietiekošu pierādījumu kopumu, lai minēto lietu nodotu prokuratūrā kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi