Aizvērt

Mersis pret mersi, viens reibumā (policijas ziņas)

2013. gada 10. novembrī, 11:33
Raksta autors: Jana Sūruma
Mersis pret mersi, viens reibumā (policijas ziņas)
Foto: Juris Lipsnis
Avārijas izraisītājs vadīja auto, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē (1,80 promiles).

6. novembrī 23.15 uz ceļa Kuldīga-Aizpute 1947. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu MB Vito 108 virzienā uz Kuldīgu, neizvēlējās drošu intervālu pret pretī braucošo auto un,  iebraucot pretējā braukšanas joslā, izraisīja sadursmi ar automašīnu MB Sprinter 313, ko vadīja 1971. gadā dzimis vīrietis. Negadījumā cietušo nav. Avārijas izraisītājs vadīja auto, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē (1,80 promiles).

7. novembrī 13.20 Snēpeles pagastā 1963. gadā dzimusi sieviete konstatējusi, ka no viņas dzīvesvietas pagalma nozagti divi velosipēdi.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi