Aizvērt

Vienā dienā divas avārijas

2013. gada 6. decembrī, 12:11
Raksta autors: Juris Lipsnis
Vienā dienā divas avārijas
Foto: Aivars Vētrājs
Ceturtdien, 5. decembrī Kuldīgā notika divas avārijas, abās cietušas gan automašīnas, gan arī būves.

Agri no rīta Kuldigas apvedceļa krustojumā ar Graudu ielu un Skrundas šoseju  - aplī - kāds autovadītājs ar VW Golf ​Variant notrieca... apgaismes stabu. Kad ap desmitiem notikuma ieradās Kurzemnieks, automašīna joprojām bija tur - ar vaļējām durvīm un miirgojošām avārijas gaismām. Šoferis tuvākajā apkārtnē nebija manāms. 

Kāds garāmbraucējs zināja stāstīt, ka avārija notikusi ap septiņiem rītā, un tobrīd ceļš esot bijis apledojis.

 

Pievakarē Kuldīgā, Smilšu ielā notika satiksmes negadījums, kurā iesaistītas divas automašīnas un arī viena ēka. Automašīnas Mercedes Benz Sprinter vadītājs, izbraucot no Kalpaka ielas, neievēroja zīmes Dodiet ceļu prasību un nepalaida pa galveno ceļu (Smilšu ielu) braucošo Audi 80. Audi vadītājs, mēģinot izvairīties no sadursmes, aizķēra Mercedesa aizmuguri un iebrauca ēkas sienā. Sadursmē visvairāk cietusi automašīna Audi, bojāta arī ēka un Mercedes.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi