Aizvērt

„Zinām, kam pieder šie atkritumi!”

2013. gada 7. decembrī, 20:31
Raksta autors: Juris Lipsnis
„Zinām, kam pieder šie atkritumi!”
Foto: Juris Lipsnis
Kuldīgas novada pašvaldības policijas ziņas 28. novembris. Saņemam informāciju, ka Kalna kapu konteinerā izbērti sadzīves atkritumi, starp tiem ir arī priekšmeti, kas liecina par atkritumu izcelsmi.

28. novembris.

Saņemam informāciju, ka Kalna kapu konteinerā izbērti sadzīves atkritumi, starp tiem ir arī priekšmeti, kas liecina par atkritumu izcelsmi. Uz izskaidrošanos ierodas pilsonis, kurš pieķerts alkohola lietošanā. Kāds ziņo no Mucenieku ielas – desmit dienu neesot redzējis savu kaimiņu. Noskaidrojam, ka kaimiņš dzīvo citur. Videonovērošanas sistēmā konstatēs, ka pie Gaismas ielas atkritumu konteineriem piestājusi automašīna, tās

vadītājs izmetis lielu daudzumu būvgružu, starp tiem ir arī šīferis.

Automašīnas īpašnieks noskaidrots. Priedainē pie dzīvokļa dauzās piedzēries vīrietis, nogādājam viņu norādītajā adresē. Policijas un Baznīcas ielas krustojumā automašīna traucē satiksmei. Torņa ielā pie pulksteņa guļ vīrietis. Vakarā pārbaudām, kas notiek Pelčos (viss mierīgi).

29. novembris.

Jelgavas ielā atlauztas pagraba durvis, izskaidrojam īpašniekam, kas darāms. Pa Graudu ielu staigā nepieskatīts suns, baidot garāmgājējus. Atrodam īpašnieku, izskaidrojam atbildību. Pie Centra vidusskolas guļ sadzēries vīrietis. Mums zvana – Priedainē notiek dzeršana, dzīvoklī esot nepieskatīti nepilngadīgi bērni un... mirusi vecmāmiņa. Pārbaudē nekas no minētā neapstiprinās. Piltenes ielā pie veikala iereibusi persona turpina lieto alkoholu. Mucenieku ielā

zem ozola guļ vīrs, tas pats, kurš vakar gulēja pie pulksteņa...

30. novembris. Skolas ielā nokritusi sieviete, nav skaidrs – kļuvis slikti, vai arī piekauta. Nododam viņu mediķiem. Liepājas ielā pie izklaides vietas bļaustās vīrietis, nogādājam viņu dzīvesvietā, pirms izveidojies kāds konflikts. Liepājas ielā noticis kautiņš, nofilmētais materiāls nodots Valsts policijai (VP). Pa Kalna ielu lielā ātrumā braukā kāds auto, ziņojam VP. Mediķiem vajadzīga palīdzība, lai no Baložu ielas slimnīcā nogādātu pacientu.

1. decembris.

Ventspils ielā pagalmā guļ vīrietis stiprā reibumā. Izsauktie mediķi savāc viņu līdzi.

2. decembris.

Autostāvvietā, kur noteikts laika limits – viena stunda, fiksētas deviņas automašīnas, kuru salonā nav norādes par novietošanas laiku. Citā stāvvietā tādu automašīnu ir četras. Visām uz priekšējā vējstikla novietojam informatīvu paziņojumu par pārkāpumu un to, ka noteikti jābūt norādītam apstāšanās laikam.

Vēl kādu brīdi tikai informēsim, bet drīzumā sāksim rakstīt protokolus.

Smilšu ielā uz ietves sēž iereibis vīrietis. Jaunsaimnieku ielā skraida liels suns, mums ir nojauta, kuram tas pieder. Zvana no slimnīcas – kāds slimnieks pēc palīdzības saņemšanas negrib iet prom. Pārliecinām pacientu, ka jādodas mājās.

3. decembris.

Palīdzam būvinspektoram apsekot kādu ēku. Piltenes ielā vairākas personas tirgojas ar lupatām. Tai pašā ielā vīrietim acīs iepūsta asaru gāze, aizvedam viņu uz slimnīcu acu skalošanai, pēc tam uz dzīvesvietu.

4. decembris.

VP lūdz palīdzību – pazudis jaunietis, 15 gadus vecs, garīgi nelīdzsvarots. Vakarā jaunietis atradies.

 

Pašvaldības policijas priekšnieka Rinalda Gūtpelca stāstīto pierakstīja Juris Lipsnis.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi