Aizvērt

Auto paliek uz klučiem (policijas ziņas)

2013. gada 12. decembrī, 21:20
Raksta autors: Signe Šteinberga
Auto paliek uz klučiem (policijas ziņas)
Foto: Juris Lipsnis
Šonedēļ Kuldīgā divas automašīnas palikušas bez riteņiem. Apzagta arī kāda pirts.

Nedrošas stāvvietas?

9. decembrī ap 7.50 kāda sieviete konstatējusi, ka Kuldīgā, Mucenieku ielas stāvlaukumā, viņas automašīnai Opel Astra ir noskrūvēti un nozagti visi četri riteņi.
Ap 10.00 cita sieviete konstatēja, ka Kuldīgā, Skrundas ielas stāvlaukumā, viņas automašīnai VW Golf ir  noskrūvēti un nozagti visi četri riteņi. Par abiem notikumiem uzsākts kriminālprocess.

 

Reibumā un bez tiesībām

8. decembrī ap 21.50 1993. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu Opel vectra Kuldīgas novadā pa ceļu Kuldīga-Aizpute-Līči virzienā uz Kuldīgu, neizvēloties pareizu braukšanas ātrumu, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Cietušo nav,  bojāts auto. Autovadītājs notikuma brīdī bija alkohola reibuma stāvoklī ( 1,41 promiles), kā arī bez vadītāja apliecības.

 

Kad neskatās uz ceļu

9. decembrī  ap 7.40 1977. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu Ford Ranger Kuldīgas novadā  pa ceļu Mežvalde - Ķūķciems virzienā uz Mežvaldi, novērsa uzmanību no ceļa braucamās daļas un iebrauca pār ceļu nokritušā kokā. Cietis pats automašīnas vadītājs, bojāts auto.

 

Kurš nokoda suni?

9. decembrī ap 7.00 kāda sieviete konstatējusi, ka Kuldīgā, Saldus ielā, nokosts viņas suns un divi truši.

 

Nepatīk durvis

10. decembrī ap 19.00 Skrundā, Pērkonu ielā 1987. gadā dzimis vīrietis, būdams alkohola reibuma stāvoklī, salauza kādas sievietes dzīvokļa durvju ķēdi un sabojāja slēdzeni.

 

Apzog pirti

11. decembrī ap 12.40 kāds kuldīdznieks konstatējis, ka iekļūts pirts ēkā Kuldīgā, Ēdoles ielā, un no turienes nozagtas dažādas mantas. Uzsākts kriminālprocess.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi