Aizvērt

Kuldīgā deg garāžas

2013. gada 16. decembrī, 12:20
Raksta autors: Juris Lipsnis
Kuldīgā deg garāžas
Foto: Juris Lipsnis
Svētdienas vakarā Kuldīgā aizdegās vairākas garāžas. Izsaukums uz ugunsgrēku garāžu kompleksā Lapegļu ielā saņemts 20.03, "Kurzemnieks" noskaidroja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kuldīgas daļā.

Daļas komandieris Aivars Raukaitis pastāstīja, ka degušas trīs garāžas, kas apvienotas vienā telpā. "Dzēšanā piedalījās trīs autocisternas - divas no Kuldīgas, viena no Alsungas, ūdeni pieveda no hidranta," viņš teica. "Izdega apmēram 85 kvadrātmetru, bet uguns izplatību apturējām, un blakus garāžas necieta." Ugunsgrēks likvidēts 22.40. Liesmās cietušas dažādas sadzīves mantas, kas glabājušās apvienotajā garāžā, savukārt transporta līdzekļu tur nav bijis. Par iespējamo ugunsgrēka izcelšanās iemeslu tiek uzskatīts elektrības īssavienojums. 

 

Kamēr glābēji dzēsa liesmas garāžu kompleksā, saņemts vēl viens izsaukums - ugunsnelaime izcēlusies kādā Jelgavas ielas mājā tieši pretī ugunsdzēsēju depo. "Kad aizbraucām, iedzīvotāji jau paši bija tikuši galā," skaidroja A.Raukaitis. "Noskaidrojām, ka deguši sadzīves atkritumi, kas sabāzti pusnojauktā krāsnī." 

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: