Aizvērt

Padzīvos Zilajā krustā

2014. gada 2. janvārī, 11:09
Raksta autors: Juris Lipsnis
Padzīvos Zilajā krustā
Foto: Juris Lipsnis
Pilsonis, kuru pēdējā laikā dzenājām ārā no dažādām kāpņu telpām, aizgājis uz sociālo dienestu un vienojies, ka padzīvos Kabiles "Zilajā krustā". Aizvedam (no Kuldīgas novada pašvaldības policijas ziņām).

12. decembris.

Saņemts zvans, ka pie Rimi kāds aizņēmis invalīdu stāvvietu. Jā, auto ir, un – ir arī invalīda zīme... Rātskunga ielā pārbaudām pāris dzīvokļus, kuros iespējamas problēmas.

 

13. decembris.

Liepājas ielā sūdzības par nepareizi novietotām automašīnām, bet izrādās, ka tas ir apkalpojošais transports. Līdzīga situācija fiksēta arī Mucenieku ielā. Rātskunga ielā kādā dzīvoklī

nevēlami viesi lieto neveselīgu pārtiku (to, ko uzņem šķidrā veidā).

Pārbaudām rumbu, kur viss kārtībā.

 

14. decembris.

Atkal pārbaudīti dzīvokļi Rātskunga ielā, vienā konstatēta nevēlamu personu klātbūtne (sociālajos dzīvokļos ir noteikti zināmi ierobežojumi). Pa veco Ventas tiltu iet vīrietis stiprā apreibumā, nogādājam viņu mājās. Kalna ielā uz soliņa guļ sieviete.

 

15. decembris.

Palīdzam nogādāt mājās iereibušu personu, kura negrib klausīt – kož, spārdās. Viens otrs jau uzskata, ka mēs sniedzam transporta pakalpojumus, un tā arī ir, tikai – pirms tam tiek uzrakstīts protokols (ar taksi noteikti sanāk lētāk). Kad to izskaidro, mūsu pakalpojumi parasti vairs nav vajadzīgi. Valsts policija (VP) lūdz palīdzību – Skrundas ielā kādā dzīvoklī laužoties iekšā jaunieši. video sistēmā konstatēts, ka notiek kautiņš. Ierodas arī VP, viens no kaušļiem tiek nogādāts slimnīcā. Pēc brīža vēl viens kautiņš, bet, kad ierodamies, visi apgalvo, ka neesot ne problēmu, ne pretenziju.  Liepājas ielā kāpņu telpā iegājis pagulēt kāds bezpajumtnieks – smird visa māja. Palūgts iziet.

Virkas ielā kāds ar melnu BMW iebraucis barjerā, nolauzis arī ceļa zīmi.

Pēc dažām minūtēm auto izdodas aizturēt. Vadītājs ir skaidrā, stāsta, ka esot nobijies, tāpēc bēdzis. Palikt uz vietas noteikti būtu lētāk – tagad maksai par bojājumu novēršanu jāpieskaita arī pamatīgs sods par bēgšanu. Jelgavas ielā pagalmā kāds stipri iereibis vīrietis mēģina gulēt. Uzrakstīts protokols, nogādāts mājās. Krasta ielā viens apvainojies, ka kaimiņš dauza pa sienu un lamājas, otrs to noliedz. Abi ir manāmi iereibuši. Pārbaudām zināmos dzīvokļus Rātskunga ielā.

 

16. decembris.

Piltenes ielas kāpņu telpā atkal mūsu bezpajumtnieks. Mediķi lūdz nogādāt mājās kādu pacientu. Pie veikala guļ vīrietis ar asiņainu seju – esot novēlies. Aizvedam viņu pie mediķiem. Atkal skandāls Krasta ielā..

 

17. decembris.

Nogādājam mājās kādu slimnīcas pacientu. Bāriņtiesa lūdz pārbaudīt divas adreses. Palīdzam VP kriminālprocesuālo darbību veikšanā Smilšu ielā. Ventspils ielā strīds starp māti un meitu, nepilngadīgā jauniete izdzīta no dzīvokļa. Semināra parkā pulcējas jaunieši, bet viss ir kārtībā – viņiem žetonu vakars. Piltenes ielā izraidām no kāpņu telpas vīru, kurš nelabi ož. Rātskunga ielā atkal ciemojas dzērāji. Pilsonis, kuru pēdējā laikā dzenājām ārā no dažādām kāpņu telpām, aizgājis uz sociālo dienestu un vienojies, ka padzīvos Kabiles Zilajā krustā. Aizvedam. Piltenes ielas pagalmā guļ galīgi piedzēris vīrs, savukārt parkā pie Vējiņa – sieviete. Dārza ielā nesaskaņas starp kaimiņiem.

 

18. decembris.

Kuldīgā divās skolās balle, bet abās viss norit mierīgi.

 

Pašvaldības policijas priekšnieka Rinalda Gūtpelca stāstīto pierakstīja Juris Lipsnis.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi