Aizvērt

Policijas ziņas: gada beigas un sākums

2014. gada 3. janvārī, 11:07
Raksta autors: Signe Šteinberga
Policijas ziņas: gada beigas un sākums
Foto: Juris Lipsnis
Vecā gada nogalē un jaunā gada sākumā Kuldīgas novadā bijušas problēmas ar alkoholu un automašīnām.

Brauc reibumā, apskādē auto

31. decembrī 3.35 Kuldīgā, Krasta ielā, 1991. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu VW Golf, būdams alkohola reibumā (2,57 promiles).

31. decembrī ap 23.00 kāds kuldīdznieks konstatēja, ka viņa automašīnai VW Polo, kas bija novietota mājas pagalmā Kuldīgā, Dārzniecības ielā, sabojāti abi ārējie spoguļi.

2. janvārī 11.00 kāds vīrietis konstatējis, ka daudzstāvu mājas teritorijā Kuldīgas novada Rendas pagastā viņa transportlīdzeklis Audi Coupe apliets ar eļļu un mēģināts aizdedzināt. Policija skaidro notikušā apstākļus. Uzsākts kriminālprocess.

 

Agresīvā jaunatne

1. janvārī ap 2.30 Kuldīgā, kādas mājas pagalmā Gaismas ielā, divi pagaidām nenoskaidroti jaunieši nodarījuši miesas bojājumus 1977. un 1973. gadā dzimušiem vīriešiem. Uzsākts kriminālprocess.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi