Aizvērt

Policijas ziņa: tumsā klīst piedzērusies jauniete

2014. gada 7. janvārī, 00:00
Raksta autors: Signe Šteinberga
Policijas ziņa: tumsā klīst piedzērusies jauniete
Foto: Juris Lipsnis
4. janvārī 3.20 nepilngadīgā jauniete, kas dzimusi 1998. gadā, alkoholisko dzērienu ietekmē atradās uz ielas Kuldīgā, Jelgavas ielā (2,68 promiles).

Deg jumts.
5. janvārī 3.20 Padures pagastā kādai pamestai ēkai dega jumts 30 kvadrātmetru platībā. Cietušo nav. Visu apstākļu noskaidrošanai policijā sākts kriminālprocess.

 

Aizmūk no notikuma vietas.
5. janvārī 22.13 Kuldīgā, Mucenieku ielā, 1974. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu BMW 324, uzbrauca ceļa zīmei, par notikušo neziņoja policijai un aizbrauca no notikuma vietas. Šis vīrietis vadīja automašīnu  Kuldīgas novadā virzienā uz Jūrkalni, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē (2,91 promiles).

Nozog dekoderu un naudas maku.
6. janvārī ap  15.00 iesniedzējs konstatējis, ka no viņa dzīvokļa Kuldīgā, Dzintaru ielā, nozagts naudas maks ar naudu. Ir pārbaudāmā persona. 6. janvārī ap 18.30 iesniedzējs konstatējis, ka Kuldīgas novada Padures pagastā kādās mājās dzīvoklim atlauztas durvis un nozagts dekoders. Sākts kriminālprocess. 

Signe Šteinberga, Valsts policijas Kurzemes pārvaldes vecākā speciāliste

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi