Aizvērt

Viltus trauksme: ļaunprātīgais zvanītājs noķerts (papildināts)

2014. gada 10. janvārī, 00:00
Raksta autors: Daiga Bitiniece, Juris Lipsnis
Viltus trauksme: ļaunprātīgais zvanītājs noķerts (papildināts)
Foto: Arhīva foto
Trešdienas vakarā anonīma zvana dēļ apmēram stundu pirms darba laika beigām tika paralizēta Kuldīgas autoostas darbība. Par laimi, trauksme izrādījās veltīga. Bet jau piektdien policijai izdevies ļaunprātīgo zvanītāju notvert.

Kuldīdzniece Ņina pastāstīja, ka vakarā iebraukusi pilsētā ar Ventspils reisa autobusu, kam bija jāpienāk autoostā 18.30. Tomēr pasažieri nav izlaisti stacijā, bet gan Sūru ielas pieturā iepretī Rimi. Šoferis zinājis teikt, ka autoostā it kā esot ievietots spridzeklis, tāpēc tā slēgta.
Sazinoties ar Valsts policiju (VP), Kurzemnieks saņēma apstiprinājumu, ka trešdienas vakarā tiešām saņemts anonīms tālruņa zvans par Kuldīgas autostacijā ievietotu spridzekli.

Operatīvie dienesti devās uz turieni, lai pārmeklētu ēku,”

Kurzemniekam paskaidroja VP Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Signe Šteinberga. „Bet pārbaudē nekas netika atrasts.”
Autoosta strādā līdz 19.30. Bet apmēram stundu pirms darba laika beigām ieradies pašvaldības policijas pārstāvis un palūdzis iziet ārā gan dažiem (kādiem trim četriem) pasažieriem, gan kasierei Evitai Megnei.

Precīzu laiku neatceros, arī tos vārdus, ko man policists teica, ne! Tikai atceros, kā apģērbos, aizslēdzu seifu, kasi, arī ārdurvis,”

stāsta darbiniece. Izejot laukā, viņa uzreiz zvanījusi autostacijas apsaimniekotāja, uzņēmuma Mobile A valdes priekšsēdei Rajai Alvaterei.
R.Alvatere uzteica atbildīgos dienestus par operatīvo rīcību. „Autostacija bija slēgta tikai nepilnu stundu,” viņa pastāstīja. „Ēka tika norobežota ar lentēm, policisti rūpīgi pārmeklēja telpas, pēc tam ar ugunsdzēsēju palīdzību tika pārmeklēts arī jumts, bet neko aizdomīgu neatrada. Autobusu satiksme netika traucēta – viena ienākošā autobusa pasažieri izkāpa Sūru ielas pieturā, turpat pasažierus uzņēma arī izejošā reisa autobuss.”
R.Alvatere izteica cerību, ka profesionāļiem drīz vien izdosies atrast anonīmo ļaundari. „Šāda visatļautība nevar palikt nesodīta,” viņa teica.
Bet kasiere E.Megne par savām izjūtām tik neierastā situācijā saka: „Pirmās izjūtas bija, ka tas ir joks. Kurš nu diez tik mazā autoostā liks kādu spridzekli! Bet

sirsniņa man drebēja gan, īpaši tad, kad bija atkal jāatslēdz durvis, lai ielaistu iekšā policistus.”

7. janvārī līdzīgs zvans saņemts Liepājā – anonīmais zvanītājs stāstījis par spridzekli, kas ievietots pilsētas domes ēkā. Bet arī tur nekas nav atrasts.

 

Vairs nezvanīs

Piektdien Kurzemnieks no Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes saņēma šādu ziņu:

"Šo pēcpusdien, 10. janvārī, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbiniekiem izdevās aizturēt personu, kura šonedēļ vairākkārt zvanīja operatīvajiem dienestiem un anonīmi draudēja uzspridzināt vairākus objektus Liepājā un citās Kurzemes pilsētās. Tas ir 1982. gadā dzimis vīrietis.

Policija noskaidro visus viņa rīcības motīvus, iemeslus utt. Plašākus komentārus par šīs personas rīcības iemesliem un citiem apstākļiem sniegt šobrīd nav iespējams, jo notiek izmeklēšana."

 

 

 

 

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi