Aizvērt

Murdi, piedzērušies gājēji un zādzības ar ielaušanos (policijas ziņas)

2014. gada 15. janvārī, 08:59
Raksta autors: Signe Šteinberga
Murdi, piedzērušies gājēji un zādzības ar ielaušanos (policijas ziņas)
Foto: Juris Lipsnis
Aizvadītajās dienās Kuldīgas policijas iecirkņa darbinieki iesaistījušies vairāku notikumu izmeklēšanā. Tā 8. janvārī ap 21.30 Kuldīgā no Ventas izņemti divi bezsaimnieka murdi, kuros bija 100 nēģu. Nēģi atlaisti atpakaļ upē. Uzsākts kriminālprocess.

Tumsā un reibumā

11. janvārī 6.00 Vārmes pagastā 1973. gadā dzimis vīrietis ar automašīnu Renault Laguna uzbrauca gājējam, kurš atradās uz ceļa Ventspils-Kuldīga- Saldus braucamās daļas bez atstarojošiem elementiem. Negadījumā gājējs guvis vairākas brūces, konstatēta arī alkohola ietekme.

 

Zādzības ar ielaušanos

11. janvārī ap 11.00 kāds pilsonis konstatējis, ka Turlavas pagastā caur logu iekļūts mantu glabātuvē, nozagts metināmais aparāts, elektrodi, zāģa degviela un akumulatoru lādētājs. Uzsākts kriminālprocess.

12. janvārī konstatēts, ka Kuldīgā, Mucenieku ielā,  ir atlauztas kāda dzīvokļa durvis,  nozagts TV dekoders un divi kilogrami cūkgaļas.

13. janvārī 16.20 konstatēts, ka, izsitot loga rūti, iekļūts kādās mājās Ēdoles pagastā. Nozagts  elektrokabelis un 5 prožektori.
Uzsākts kriminālprocess.

 

Pazūd mežs, atrodas bise

Atklājies, ka aizvadītā gada decembrī Skrundas novadā kādā īpašumā  nelikumīgi nocirsts 190 augošu koku.

Kuldīgas novada Rendas pagastā kādās mājās 1950. gadā dzimis vīrietis glabājis medību bisi bez derīgas ieroču glabāšanas atļaujas. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi