Aizvērt

Pazūd gurķi, zapte un dīzelis

2014. gada 21. janvārī, 18:26
Raksta autors: Signe Šteinberga
Pazūd gurķi, zapte un dīzelis
Foto: Juris Lipsnis
Policijas ziņa: 15. janvārī 16.00 Kuldīgas novada Padures pagastā, kādās mājās konstatēts, ka no pagraba nozagtas 12 burkas ar marinētiem gurķiem un sešas ievārījuma burkas. Ir pārbaudāmā persona – 1963. gadā dzimis vīrietis. Uzsākts kriminālprocess.

Ātrums par lielu

17. janvārī 13.10 Kuldīgas novada Rumbeniekos kāds pilsonis, vadot automašīnu VW Touareg  pa Dīķu ielu, neizvēlējās laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu un sadūrās ar pretī braucošo automašīnu Audi A6. Negadījumā bojātas automašīnas. Cietušo nav.

 

Nozagts ritenis un piekabe

17. janvārī no 16.00 līdz 18.00 Kuldīgā, 1905. gada ielā, nozagts  velosipēds gaiši zilzaļā krāsā.

18. janvārī 1:30 Alsungas novadā valsts mežā nozagta piekabe, kurā atradās aptuveni 400 l dīzeļdegvielas un dažādas meža tehnikas detaļas. Uzsākts kriminālprocess.

 

Kredīts uz sveša vārda

16. janvārī kāda sieviete konstatējusi, ka, izmantojot internetbankas datus, uz viņas vārda noformēti divi kredīti, un nauda pārskaitīta citai personai. Policija skaidro notikušā apstākļus.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi