Aizvērt

Vai tiešām lode caururbusi jumtu?

2014. gada 30. janvārī, 16:11
Raksta autors: Vija Zariņa
Vai tiešām lode caururbusi jumtu?
Foto: Aculieciniece
Kādu Skrundas privātmājas īpašnieci aizvadītajā gadu mijā pārsteidzis negaidīti skaļš troksnis svētku salūta laikā. Bet vēl lielāks pārsteigums sagaidījis otrā rītā – jumtā atklātais caurums.

„Salūta laikā ceturksni pēc pusnakts dzirdētais troksnis bija ārkārtīgi skaļš. Nākamajā dienā atklāju, ka mājas metāla lokšņu seguma jumtā ir neparasts caurums,” stāsta skrundeniece Dzintra. Sākumā viņa domājusi, ka būs trāpīts ar raķeti, un meklējusi kādu atlieku aiz mājas. 3. janvārī pēc uzmanīgas zālāja pārlūkošanas skrundeniece atradusi neparastu priekšmetu un tūlīt ziņojusi pašvaldības policijai. Tās pārstāvis ieradies un neoficiālā sarunā izteicies, ka atradums varētu būt lode, kas izšauta no gludstobra medību ieroča. Dzintra ziņojusi par atradumu arī Valsts policijas (VP) pārstāvjiem, un 17. janvārī no VP Kurzemes reģiona Kuldīgas iecirkņa viņa saņēmusi paziņojumu, kurā teikts, ka, balstoties uz cietušās iesniegumu, ierosināta administratīvā pārkāpuma lietvedība par ieroču, munīcijas, speciālo līdzekļu un pirotehnisko izstrādājumu aprites noteikumu pārkāpumu.
„Jumtam jaunu loksni esmu jau iegādājusies. Jāgaida, kad nebūs tik slidens, un jāapmaina. Tas būtu vien nieks, bet ik pa brīdim man jādomā – tas ir briesmīgi, ka kāds Jaunajā gadā šaudās ar ieroci. Cik trūkst, ka trāpīs kādam cilvēkam. Tātad nevienā vietā cilvēks vairs nevar justies drošs?” tā retoriski vaicā skrundeniece, kura ar nepacietību gaidīšot izmeklēšanas rezultātus.
Vija Zariņa
 

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi