Aizvērt

Policijas ziņas: ugunsgrēki, avārijas un krāpšana

2014. gada 12. februārī, 19:14
Raksta autors: Signe Šteinberga
Policijas ziņas: ugunsgrēki, avārijas un krāpšana
Foto: Juris Lipsnis
9. februārī VUGD darbinieki izbrauca uz Skrundas novada Raņķu pagastu, kur kādās mājās dedzis matracis. Ugunsgrēkā cietusi 1990. gadā dzimusi sieviete.

9. februārī 14.56 VUGD darbinieki izbrauca uz Skrundas novada Raņķu pagastu, kur kādās mājās dedzis matracis. Ugunsgrēkā cietusi 1990. gadā dzimusi sieviete – viņai vieglas traumas.

Savukārt 10. februārī dzīvoklī Baznīcas ielā izcēlies ugunsgrēks, tā izcelšanās iemesls – neuzmanīga smēķēšana gultā. Cietis 1962. gadā dzimis vīrietis. Abos gadījumos uzsākts kriminālprocess.

10. februārī 9.00 kādas sirmgalves dzīvesvietā ieradies vīrietis un piedāvājis iegādāties preces. Izmantojot  saimnieces neuzmanību, viņš nozadzis sievietei naudas maku. Policija skaidro notikušā apstākļus un aicina uzmanīties no šādiem tirdzniecības aģentiem!

11. februārī 9.00 Kuldīgā, Lapegļu ielā, degvielas uzpildes stacijas stāvlaukumā iesniedzējs konstatējis, ka automašīnai Scania-420 ir atlauztas degvielas tvertnes un nozagti divi akumulatori. Uzsākts kriminālprocess.

11. februārī 18.05 vīrietis konstatējis, ka Kuldīgā, Kalna ielā, sporta skolas garderobē viņam no virsjakas nozagts mobilais telefons. Uzsākts kriminālprocess.

11. februārī 23.30 1977. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Audi A6  Skrundā pa Raiņa ielu, krustojumā ar Liepājas ielu neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, Audi saslīdēja un ietriecās apgaismes stabā. Bojāts auto un apgaismes stabs, cietušo nav.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi