Aizvērt

Policijas ziņas - izcērt mežu, pārsniedz ātrumu

2014. gada 24. martā, 09:04
Raksta autors: Signe Šteinberga
Policijas ziņas - izcērt mežu, pārsniedz ātrumu
31. janvārī konstatēta patvaļīga koku ciršana kādā meža īpašumā Skrundas novada Rudbāržu pagastā.

Ielej degvielu un aizmūk

9. martā ap 18.56 Kuldīgā, Ganību ielā, 1977. gadā dzimusi sieviete uzpildīja degvielu par 79,34 eiro un par to nesamaksāja.

 

Brauc par ātru
20. martā ap 12.40 1994. gadā dzimis jaunietis, vadot auto Opel Corsa Kuldīgā pa Piltenes ielu, neizvēlējās pareizo braukšanas ātrumu, ietriecās pie gājēju pārejas apstājušās automašīnas Audi A6 aizmugurējā daļā. Cieta Audi A6 vadītāja, 1970. gadā dzimusi sieviete, kura pēc mediķu palīdzības saņemšanas ārstējas mājās.

Signe Šteinberga, Valsts policijas Kurzemes pārvaldes vecākā speciāliste

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi