Aizvērt

Traģiskā avārijā Stendē uz dzelzceļa divi bojāgājušie (papildināts)

2014. gada 26. martā, 13:34
Raksta autors: Iveta Grīniņa, Juris Lipsnis
Traģiskā avārijā Stendē uz dzelzceļa divi bojāgājušie (papildināts)
Foto: Ilustratīvs attēls no www.car-accidents.com
22. marta naktī Stendē uz dzelzceļa pārbrauktuves notikusi traģiska avārija, kurā dzīvību zaudēja divi jaunieši.

4.30 Talsu novada Stendes pagastā uz dzelzceļa pārbrauktuves automašīnas Opel Astra vadītāja, 1993. gadā dzimusi sieviete, šķērsoja dzelzceļa pārbrauktuvi pie mirgojoša sarkanā aizliedzošā signāla. Automašīna sadūrās ar dzelzceļa sastāvu. Negadījumā bojā gāja divi automašīnas pasažieri – 1995. gadā dzimis jaunietis un 1996. gadā dzimusi jauniete, savukārt vadītāja un divi pasažieri guvuši miesas bojājumus. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess visu apstākļu noskaidrošanai.

 

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Kurzemes reģionālā centra vadītājas vietnieks medicīnas un operatīvajos jautājumos Māris Kozlovskis Kurzemnieku informēja, ka Kuldīgas slimnīcā nogādāti trīs pacienti: 20 gadus veca jauniete ar virspusējiem krūšu kurvja ievainojumiem, 23 gadus vecs vīrietis ar virspusēju galvas ievainojumu un 18 gadus veca jauniete ar galvas, vēdera, krūšu un gūžas ievainojumiem. Visiem cietušajiem arī stresa reakcija.

Palīdzība sniegta arī vilciena mašīnistiem, kuriem veikta apskate pēc stresa reakcijas.

 

Varbūt liks aizdomāties citiem?
Negadījums mūžībā aiznesis divus no pieciem jauniešiem. Bojā gājušās septiņpadsmitgadīgās kuldīdznieces Danas mamma Jana Rozentāle stāsta, ka viss noticis agri rītā, ap četriem atpakaļceļā no Talsiem. Auto aizmugures sēdeklī sēdējusi Dana, viņas draugs no Aizputes, vēl viena meitene. „Dana un draugs bija aizmiguši, rokās saķērušies, tādus - rokās sadevušos - viņus arī atrada metrus trīs no auto. Pārējie palika dzīvi, gandrīz neskarti.

 

Raksts pilnībā izlasāms trešdienas, 26. marta Kurzemnieka drukātajā versijā.

Attēlā: avārijā mirusī kuldīdzniece.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi