Aizvērt

Policija meklē kabilnieku Straubi

2014. gada 9. aprīlī, 22:18
Raksta autors: www.kurzemnieks.lv
Policija meklē kabilnieku Straubi
Foto: www.kurzemnieks.lv
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirknis lūdz iedzīvotāju palīdzību bezvēsts prombūtnē esošas personas atrašanās vietas noskaidrošanā.

VP KRP Kuldīgas iecirknis meklē bezvēsts pazudušo Ivaru Straubi (dzimis 1978. gadā), kurš izgāja no mājām šā gada  29.martā Kuldīgas novadā, Kabiles pagastā.
Vīrietis pēdējo reizi redzēts tajā pašā dienā ap plkst. 16:00 uz ceļa Kuldīga – Kabile 3.kilometrā (aiz Veldzes upes tilta), pārvietojamies uz Kabiles pusi.

Bija ģērbies baltā adītā džemperī, zilās džinsa auduma biksēs un brūnās sporta kurpēs.
Pazīmes: augums 170 cm, labās rokas rādītāja pirkstam trūkst vienas falangas, zem žokļa līnijas  kreisajā pusē rēta, nelielas ūsas, tetovējumi: uz rokas apakšdelma virspuses -  nazis un uguns, uz pleca – lauva,  uz krūtīm - haizivs.

Jebkādu informāciju par vīrieša atrašanās vietu lūdzam sniegt, zvanot pa tālruni 63374408; 63374400; 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iestādē.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi