Aizvērt

Līdz pat slepkavībai (policijas ziņas)

2014. gada 7. aprīlī, 21:02
Raksta autors: Signe Šteinberga
Līdz pat slepkavībai (policijas ziņas)
Foto: aussiebbqsmoke.com
Nedēļas nogalē mūspusē konstatētas ne tikai zādzības un braukšana reibumā, bet arī slepkavība.

Maks, instrumenti un degviela.
4. aprīlī Kuldīgā, Mucenieku ielā, stāvlaukumā no automašīnas VW Golf nozagts maks ar vadītāja apliecību un transportlīdzekļa reģistrācijas apliecību.

Tai pašā dienā ap  20.00 konstatēts, ka, izsitot loga rūti, iekļūts neapdzīvotā ēkā Īvandes pagastā un nozagti dažādi darba instrumenti, tai skaitā motorzāģis un  elektriskā ēvele, kā arī no sētas aizvilkta neejoša automašīna VAZ 21033

6. aprīlī ap 17.40  konstatēts, ka no degvielas konteinera, kas bija novietots mežā Kabiles pagastā,  atlaužot atslēgu,  nozagti 280 litri dīzeļdegvielas. Abos pēdējos gadījumos sākts kriminālprocess.

Pret rītu sāk sist stiklus.
5. aprīlī 4.00 Kuldīgā, Liepājas ielā, 1993. gadā dzimis vīrietis izsita bāra durvju stiklu.

 

Uzbrauc traktoram ar Lexus.
5. aprīlī ap 12.15 1988. gadā dzimis vīrietis, vadot Lexus RX-300 pa autoceļu Vārme - Ikaiši – Ciecere, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu un sānslīdē ietriecās pretī braucošā traktorā T -150K. Cietušo nav.

 

Alkohola ietekmē.
5. aprīlī ap 15.30  1958. gadā dzimis vīrietis, būdams alkohola reibumā, vadīja velosipēdu Skrundā pa Liepājas ielu (2,04 promiles).
Tai pašā dienā ap 18.49 1975. gadā dzimis vīrietis vadīja  VW Golf pa ceļu Kuldīga-Alsunga-Jūrkalne, būdams alkohola reibumā (2,15 promiles).

 

Kurš nošāva vīrieti?
6. aprīļa pusnaktī mediķi konstatējuši, ka Kuldīgas iecirkņa apkalpojamā teritorijā kādās mājās no šautas brūces miris 1965. gadā dzimis vīrietis. Saistībā ar šo noziedzīgo nodarījumu policija aizturējusi 1961. gadā dzimušu vīrieti. Ir sākts kriminālprocess.

 

Signe Šteinberga, Valsts policijas Kurzemes pārvaldes vecākā inspektore

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi