Aizvērt

„Nekā īpaša – ikdienas režīmā”

2014. gada 23. aprīlī, 12:09
Raksta autors: Juris Lipsnis
„Nekā īpaša – ikdienas režīmā”
Foto: Modris Rubenis
„Varētu teikt, ka Lieldienu svētki pagāja diezgan ikdienišķi,” saka Valsts policijas Kuldīgas iecirkņa priekšniece Iveta Būdeniece.

Iecirkņa atbildības teritorijā fiksēts apmēram 40 notikumu, kas esot visai vidējs skaits. Pat ierasto sportisko aktivitāšu – kautiņu – Lieldienās bija visai maz, tikai pieci. Toties uz ceļiem situācija bijusi visai saspringta – par spīti policijas brīdinājumiem, ka būs plaši reidi, brīvdienās mūspusē noķerti pieci iereibuši autovadītāji, notikuši četri ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši cilvēki, turklāt divos gadījumos šoferis braucis dzērumā.
Siltais un sausais laiks veicinājis kūlas dedzināšanu, un viens šāds ugunsgrēks radījis arī pamatīgus materiālos zaudējumus – no sausās zāles aizdegusies autoservisa palīgēka, sadegušas četras automašīnas un viens motocikls.

„Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novadā kopā bijuši 11 ugunsgrēki, t.sk. pieci kūlas degšanas gadījumi. Lielākais kūlas ugunsgrēks bija piecu hektāru platībā,” saka Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kuldīgas daļas komandieris Aivars Raukaitis. „Dega arī sodrēji dūmvadā, atkritumu konteiners, koks ar cauru stumbru, zaru kaudze un šķūnis.” Ir bijuši arī divi glābšanas darbi – no dīķa izvilkta vieglā automašīna (spēkrata vadītāja no automašīnas tikusi laukā pati saviem spēkiem pirms VUGD ierašanās), atbrīvots un atdots saimniekam ķēdē sapinies suns.
 

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi