Aizvērt

Pašvaldības policijas ziņas

2014. gada 25. aprīlī, 10:57
Raksta autors: Juris Lipsnis
Pašvaldības policijas ziņas
Foto: Juris Lipsnis
Kuldīgā naktis kļūst skaļākas, Skrundā gulšņā vīri, deg kūla.

Kuldīgas novads

16. aprīlis. Trijos naktī Pasta ielā kāds iereibis vīrietis sūdzas, ka viņam nozagta nauda. Pārbaudām Pārventas nesakoptās teritorijas. Jaunieši bojā bērnu laukumu Liepājas ielā. Gaismas ielā auto traucē gājējiem. Dzintaru ielā kāpņu telpā iereibusi persona. Kāds zvana policijai, kaut gan vajadzētu zvanīt narkologam vai psihiatram. Cilvēks mēģina ievākties dzīvoklī, kur deklarēts, kaut gan īres līgums jau beidzies.

17. aprīlis. Smilšu ielā pie ēkas stāv invalīds, kuru nogādājam dzīvesvietā Ēdolē. Agresīvi noskaņots vīrietis alkohola reibumā iegājis autoostā un ārdās. Piltenes ielā publiskā vietā tiek lietots alkohols. Stadionā sēž divas personas ar atvērtu alkohola trauku. Līdzīga kompānija arī 1905. gada ielā. Piltenes ielā jaunieši spēlē beisbolu, kaimiņi baidās par saviem logiem. Izstāstām, ka ģimnāzijas stadions beisbolam būs vairāk piemērots. Pasta ielā divi jaunieši alkohola reibumā. No slimnīcas jānogādā mājās persona, kas guvusi traumu.

18. aprīlis. Pelčos traucēts naktsmiers. Pilsētas laukuma pagalmā apgāzta tualete. Planīcas ielas galā ceļmalā guļ piedzērusies sieviete. Kāds nolūzis uz soliņa pie veikala Piltenes ielā. Pie Melnās kolkas deg kūla.

19. aprīlis. Vidus un Krasta ielas krustojumā suns nelaiž garām cilvēkus. Estrādes parkā sēž jaunieši ar alus bundžām. Piltenes ielā vīrieši lieto alkoholiskos dzērienus. Baznīcas ielā sakāvušies kaimiņi. Planīcas ielas autobusu pieturā iemājojis bezpajumtnieks. Ēdoles pagastā kāds kurina ugunskuru, kaimiņiem uztraukums. Liepājas ielā vairākas sūdzības par pārāk skaļu mūziku no izklaides vietas. Mucenieku ielā jaunieši aizdedzinājuši atkritumu urnu, ziņojam ugunsdzēsējiem.

20. aprīlis. Liepājas ielā joprojām mūzika par skaļu. Priedainē ālējas jaunieši. Pilsētas laukumā pie automašīnas BMW jaunieši dzer alu un grauž sēklas. Parkā Liepājas ielas galā sēž pāris personu ar lielo alu pa vidu. Kāds atnesis mugursomu, ko atradis autoostā, iekšā pase un personīgās mantas. Par atradumu paziņojam Valsts policijai (VP) un autoostas darbiniekiem. Pēc laiciņa saņemam informāciju, ka VP Tukuma iecirknī kāds pilsonis uzrakstījis iesniegumu – viņam Kuldīgā no somas nozagta pase... Pa Rendu braukā divi jaunieši ar skuteriem. Liepājas ielas vecajos kapos jaunieši lieto alkoholu. Jelgavas ielā pagalmā pārāk skaļa mūzika, bet vēl nav nakts. Baznīcas ielā trokšņo jaunieši.

21. aprīlis. Liepājas ielā divas personas lieto alkoholu. kāds satraucies, ka Sakņu ielā koks varētu būt nozāģēts bez saskaņojuma. Noskaidrojam, ka viss kārtībā. Mucenieku ielā divi lieto alkoholu. No automašīnas Liepājas ielā skan skaļa mūzika, dziesmā ir lamu vārdi krievu valodā. Izskaidrojam, ka lamuvārdi sabiedriskā vietā nav pieļaujami – ja grib klausīties, lai lieto austiņas. Pārbaudām, kas notiek Dārzniecības ielā. Priedainē skaļa mūzika traucē pēcpusdienas mieru. Kāds apgalvo, ka Pārventā vecāki sadzērušies, neesot, kas pieskata bērnu. Noskaidrojam, ka tā nav taisnība.

22. aprīlis. Naktī Mucenieku ielā zemē sēž vīrietis. Ventas ciemā vecāmāte neatdod savai iereibušajai meitai mazbērnu. VP lūdz nogādāt slimnīcā vīrieša piekautu sievieti. Parka ielā kaimiņu nesaskaņas. Kādā teritorijā samestas gružu kaudzes. VP lūdz no rumbas izņemt zivju grozu, tajā ir četras vimbas. Pie pārtikas tirgus uz ietves nolikts auto, gājēji nevar tikt garām.

23. aprīlis. Pilsētas dārzā pie lapenes kāds guļ. Liepājas ielā pie pasta divi gruzīni rauj no poda puķes – gribot dāvināt sievietei. Izskaidrojam, ka šeit tā nav pieņemts.

 

Skrundas novads
17. aprīlī kafejnīcā sēž vīriņš – saguris no paša rīta, dokumentu nav, savu vārdu pateikt nevar. Spriežot pēc tā, ka runā krieviski, secinu, ka varētu būt Latvijas dzelzceļa strādnieks, kādi pie mums, Skrundā, šobrīd strādā. Pirmā doma – jāved uz Kuldīgu, uz Valsts policiju, bet tur, izrādās, nestrādā internets, un personas datus pārbaudīt nevar. Nogādāju viņu brigadierim, kurš sola sodīt – aizsūtīt uz citu objektu kaut kur patālāk.

 

19. aprīlī uz Skrundas –Aizputes ceļa smagā reibumā guļ kāds Rudbāržu pagasta iedzīvotājs, traucējot satiksmei. Neko darīt, nogādāju viņu mājās, kā to nosaka Likums par policiju. Joprojām turpinās nesakopto īpašumu apzināšana, kas tagad sevišķi aktuāli – laiks ir saulains, kūla deg visās malās.

 

21. aprīlī ienāk ziņa, ka kāds pensijas vecuma vīrietis jau vairākas dienas nav sazinājies ar dēlu, kurš dzīvo Valdemārpilī. Aizeju pārbaudīt – izrādās, vīrietim nozagts telefons. Tās pašas dienas pievakarē aizdedzināta pērnā zāle t.s. vecajā stadionā netālu no kapiem, uz turieni izbrauc arī ugunsdzēsēji. Kāds Skrundas iedzīvotājs uz slimnīcu atvedis meiteni, kura aizbēgusi no mājām Saldus pusē (esot nesaskaņas ar vecākiem). Sazinos ar Saldus kolēģiem, viņi meiteni paņem pie sevis.

 

Kuldīgas pašvaldības policijas priekšnieka Rinalda Gūtpelca un Skrundas pašvaldības policijas inspektora Normunda Eihes stāstīto pierakstīja Juris Lipsnis.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi