Aizvērt

Policija aicina lauksaimniekus būt piesardzīgiem!

2014. gada 30. aprīlī, 13:13
Raksta autors: Signe Šteinberga
Policija aicina lauksaimniekus būt piesardzīgiem!
Foto: www.yara.com.co
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa apkalpojamā teritorijā 22. aprīlī no rīta konstatēts, ka kādā zemnieku saimniecībā, atlaužot durvis, iekļūts angārā un no tā nozagts vērienīgs daudzums augu aizsardzības līdzekļu un augu mēslojumu.

Nozagtas šādas ķimikālijas:  Tango Super, Cantus, Terpāls, CYC10 Cikocels, Decis Mega, Yaravita Brassitrel,  Yaravita Bortac (Bors), Yaravita Gramitrel, RutterAA, Biathlon 4D 0.5kg, MedaxTOP, Reglone Super, Proteus OD, Danadim, Espo Combi Tops.

Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess visu apstākļu noskaidrošanai, notiek izmeklēšana.

 

Policija aicina iedzīvotājus uzmanīties no personām, kuras var ierasties lauku sētā un piedāvāt iegādāties minētās vielas no rokas par zemākām cenām. Šādos gadījumos vai arī tad, ja jūsu rīcībā ir kāda noderīga informācija par nozagtajām mantām, lūgums ziņot policijai, zvanot pa tālruni 63404602, 63404569, 63404569, vai, vēršoties personīgi tuvākajā policijas iecirknī!

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi