Aizvērt

Pašvaldības policijas (PP) ziņas

2014. gada 20. maijā, 09:25
Raksta autors: Juris Lipsnis
Pašvaldības policijas (PP) ziņas
Foto: www.kurzemnieks.lv
Kuldīgā atsākusies brīvdabas gulšņāšana, Skrundas svētkos - gandrīz viss mierīgi.

Kuldīgā atsākusies brīvdabas gulšņāšana

8. maijs. Rīta pusē termiņa stāvvietās divas mašīnas novietotas bez laika norādes. Mucenieku ielā guļ cilvēks, uzrakstām protokolu un vedam izgulēties. Skrundas ielā pagalmā izbērti sadzīves atkritumi, informējam apsaimniekotāju. Smilšu ielā pagalmā guļ vīrs pamatīgā reibumā, viņu vāķē divi paziņas. Kritušais pēc protokola uzrakstīšanas nogādāts dzīvesvietā Dzirnavu ielā. Rumbas ielā mājai izsists stikls, ieteikts rakstīt iesniegumu Valsts policijai (VP). Vainīgais zināms – tas ir Mucenieku ielas gulētājs (laikam dusmīgs par protokolu). Dzirnavu ielā mūsu paziņa turpinājis dzert, un nu ir vēl lielākā reibumā, nākas vest viņu pie tēva Jaunsaimnieku ielā.

Piltenes ielā jaunieši sper bumbu pret veikala sienu, atgādinām, ka turpat blakus ir stadions.

9. maijs. Kalna ielas kapos sēž piedzērusies sieviete, aizvedam viņu uz mītnes vietu.

Skrundas ielā pilsoņi sašutuši – atkritumi vēl neesot savākti (parasti tas arī nenotiek uz burvju mājiena).

Dzirnavu ielas rajonā kāds demontē veco katlumāju, tas notiek ar īpašnieka ziņu. Rimi pārdevēja ziņo, ka veikala tualetē kāds iekrampējies un nenāk ārā. Interesanti, ko dara veikala apsargi? Piltenes ielā uz soliņa sēž piedzēries vīrs ar riteni. No riteņa viņš negrib šķirties – pieceļas un stumjas mājās.

10. maijs. Lapegļu ielā dzīvoklī skaļa mūzika, kas, mums tuvojoties, pieklust. Rožu un strēlnieku ielā skaļa mūzika skan no auto. No slimnīcas izmucis cilvēks ar psihiskām novirzēm, bet tuvākajā apkaimē neviens aizdomīgs nav redzams. Mucenieku ielā uz soliņa guļ piedzēries vīrs, vedam uz Ventas ielu. Raiņa ielā vīrietis lieto alkoholu un nopelna protokolu. Video redzams, ka rumbā makšķerē divi jaunieši (17 gadi), vedam viņus uz VP. Autoostā sēž iereibis vīrietis bez noteiktas dzīvesvietas, vedam uz nosaukto adresi. Vēlāk viņu sastopam Ēdoles ielā – sazvanām Zilo krustu un vedam turp. Mucenieku ielas lielveikalā kautiņš., cietušo vedam pie mediķiem, pēc tam uz VP. Zināmi arī sitēji. Smilšu ielā iereibis vīrs.

11. maijs. Liepājas ielas vecajos kapos aizdomīga jauniešu kompānija, piebraucot mums, viņi saprot, ka labāk izklīst. Rātskunga ielā kāds vīrietis trokšņo, viņa uzvedība ir dīvaina – vedam uz slimnīcu, pēc tam uz VP. Izklaides vietā Liepājas ielā skaļa mūzika, ja būs iesniegums, sāksim lietu. No rīta pie tās pašas vietas kautiņš, apdraudēto personu nogādājam mājās – kamēr vēl nav noticis kas sliktāks. Bijušajā vides skolā Dzirnavu ielā mēģina ievākties klaidoņi. Īvandes muižā laužas kāds vīrietis.

12. maijs. Pelčos traucēts naktsmiers. Palīdzam bāriņtiesai meklēt kādu nepilngadīgo. Baznīcas ielā auto nolikts uz ietves, par to nopelnot protokolu. No Pelčiem zvana: atrasti sadzīves atkritumi. Paņemam paraugus, domājams, ka vainīgais drīz būs zināms. Bāriņtiesai palīdzam apsekot ģimenes. Pie lielveikala Mucenieku ielā

guļ piedzēries vīrietis – tas pats, kuru iepriekš vedām uz Pārventu pie tēva.

Nākas vest atkal, tas viņam izmaksās 140 eiro. Piedzēries vīrs guļ arī pagalmā pie Pilsētas laukuma. Patruļa pamana, ka autoostā jaunietis nomet izsmēķi.

13. maijs. Kabilē kādās mājās traucēts naktsmiers – skan skaļa mūzika. Nākas trokšņošanu pārtraukt. Vilgāles pamatskolā piektās klases skolnieks necenzēti lamā skolotāju. Ēdolē esot lietots alkohols, traucējot bērnus. Pie ģimnāzijas kāds zem zīmes nolicis auto, īpašnieks saka – gribējis palielīties draudzenei ar jauno BMW. Jelgavas ielā skaļa mūzika traucē kaimiņu bērniem gulēt.

14. maijs. Baznīcas ielas invalīdu stāvvietā nolikts nepiederošs auto. Rendā kāds agresīvi uzvedas (uzbrūkot civilsievai). Noskaidrojas, ka varmāka kopā ar (it kā) cietušo ilgstoši lieto alkoholu, bet vardarbības nav bijis. Kāda sieviete ziņo, ka dēls sit dzīvokļa durvis. Piltenes ielā guļ vīrietis, kuram pirms divām dienām jau rakstījām protokolu. Mucenieku ielā pie lielveikala patruļas acu priekšā divas personas tieši no pudeles dzer alu. Kamēr skaidrojamies ar viņiem, zvana no Baznīcas ielas viesnīcas, kur tieši tobrīd ienācis agresīvs vīrietis. Viņš draud arī policijai, pretojas, tāpēc nākas pielietot spēku, lai nogādātu VP. Tiek paņemtas arī analīzes, lai pārbaudītu, ar ko viņš apreibinājies.

Skrundas svētkos - mierīgi
Skrundā nedēļas laikā tapuši pieci administratīvā pārkāpuma protokoli. Divi protokoli izrakstīti par alkohola lietošanu vai atrašanos sabiedriskā vietā cilvēka cieņu aizskarošā stāvoklī, viens (Raņķos) – par nepiesieta suņa uzbrukumu citam sunim, kurš ticis vests pavadā. Divi protokoli uzrakstīti vecākiem – par bērna audzināšanas noteikumu pārkāpumiem. Notikusi PP inspektoru vizīte pie kādas skrundenieces, kura apciemota jau ceturto reizi – lai šķirtu viņas un nedeklarētā dzīvesbiedra skandālus. Ar alkohola lietošanu svešā dzīvoklī saistītas nekārtības fiksētas Dzeldā.
Savukārt Skrundas svētki, kas notika nedēļas nogalē, aizvadīti visai mierīgi. Uz mājām gan

nācies aiztransportēt vairākus cilvēkus, kuri svinību gaitā nonākuši slīpā stāvoklī – lai nebojā noskaņu pārējiem.

 

Kuldīgas novada PP vecākā inspektora Dzintara Pakalna un Skrundas novada PP inspektora Anda Doniņa stāstīto pierakstīja Juris Lipsnis.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi