Aizvērt

Venta paņem jaunu dzīvību

2014. gada 6. jūnijā, 10:07
Raksta autors: Juris Lipsnis
Venta paņem jaunu dzīvību
Foto: Aivars Vētrājs
Ceturtdienas pievakarē Kuldīgā netālu no jaunā tilta Ventā noslīcis sešpadsmitgadīgs puisis.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kuldīgas daļas komandieris Aivars Raukaitis pastāstīja, ka 17.28 saņemts zvans par Ventā notikušo nelaimes gadījumu.

 

Ierodoties notikuma vietā (lejpus jaunā tilta Putnudārza pusē), noskaidrots, ka 16 gadus vecais jaunietis it kā esot peldējis pēc Ventā pamanītas bumbas, bet jau pēc dažiem metriem pazudis zem ūdens. Glābēji noslīkušā jaunieša meklēšanai izmantojuši gan laivu, gan glābšanas dēli, bet meklējumi bijuši neveiksmīgi. Pēc nepilnas stundas no Liepājas ieradās VUGD Kurzemes reģiona brigādes ūdenslīdēji (Kuldīgā šādu speciālistu nav), kuri jau pēc 17 minūtēm atrada noslīkušo puisi, izvilka viņu no upes un nodeva policijas darbiniekiem.

 

Jaunietis - Kuldīgas 2. vidusskolas audzēknis - atrasts apmēram trīs metrus no krasta un nepilnus desmit metrus no vietas, kur viņš iegāja ūdenī. Viņa draugi stāstījuši, ka bojāgājušais neesot bijis diez cik labs peldētājs.

Nelaimes apstākļus šobrīd izmeklē policija.
 

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi