Aizvērt

Pašvaldības policijas ziņas (15.-21.maijs)

2014. gada 7. jūnijā, 22:27
Raksta autors: Juris Lipsnis
Pašvaldības policijas ziņas (15.-21.maijs)
Foto: Juris Lipsnis
Pašvaldības policijai (PP) Kuldīgas un Skrundas novadā darba netrūkst.

Kuldīgā kameras redz visu
15. maijs. No kultūras centra zvana sargs – jaunieši izsituši logu. Jaunieši aizgājuši, bet ieraksts videonovērošana sistēmā – palicis; informācija nodota Valsts policijai (VP). Bāriņtiesa ziņo, ka no audžuģimenes pazudis jaunietis. Sieviete no Jelgavas ielas sūdzas, ka

kāds speciāli nobraucis viņas suni.

Saņemam vairākus zvanus, ka Pārventā pie Ventas betona vedējs skalo cisternu. Izrādās, auto ūdeni nevis lej ārā, bet gan uzpilda – esot jāaizved ceļarullim. Pelču skolā uz balli ieradies kāds iereibis pilsonis, viņš tiek izdzīts ārā. Raiņa ielā bērni spēlē bumbu, dauzot to pret šķūnīšiem. Jelgavas ielā kāds laužas dzīvoklī.

16. maijs. 1905. gada ielas stāvvietā auto bez laika norādes. Rātslaukumā pamanām iereibušu vīrieti ar bērnu. Noskaidrojam, ka viņš pieskata brāļa bērnu, zvanām brālim, lai mazo savāc. Piltenes ielas zaļajā zonā guļ cilvēks, tas ir kāds 75 gadus vecs vīrs – esot saguris. Nogādājam viņu autoostā – braukšot uz Ēdoli. Baznīcas ielas stāvvietā trīs automašīnas bez laika limita norādes. saņemam vairākas norādes par pazudušo jaunieti, bet neviena neapstiprinās. Pa Pilsētas laukumu iet iereibis vīrs. Veldzes dārziņos tiek dedzināti plastmasas atkritumi.

17. maijs. Jelgavas ielā bijušais civilvīrs piekāvis savu bērnu māti, vainīgais aizturēts un nogādāts VP. Estrādē divi jaunieši lieto alkoholu, divi citi to dara tieši zem kameras Adatu ielā. Pilsētas laukumā kameras darbības zonā vēl divi alkohola lietotāji.

18. maijs. Pa Mucenieku ielu iereibusi sieviete stumj bērnu ratiņus, informējam bāriņtiesu. Liepājas ielā pa logu veļas dūmi, saucam ugunsdzēsējus

(izrādās, divi bērni iekūruši krāsni, neatverot šīberi).

Lapegļu ielā pie garāžām deg atkritumi un zāle (nesakoptā teritorija!). Pilsētas laukumā iereibis vīrietis. Kurmāles pagastā skaļa mūzika. Atrodam meklēto jaunieti, kurš aizbēdzis no audžuģimenes (izrādās, viens no tiem, kuri cieta avārijā Pārventā).

19. maijs. Pilsētas estrādē smēķē četri jaunieši, vienam no viņiem tā pamazāk gadu. Dzintaru ielā uz ietves stāv auto. Kāds sūdzas par Jelgavas ielas kaimiņiem, kuri regulāri dzerstas viņa pagalmā. Kabiles pagastā nesaprašanās starp kaimiņiem par kādu grāvi. Rātslaukumā viens pamatīgā reibumā izdomājis pagulēt uz soliņa. Rumbas dārziņos klīstot dīvains vīrietis, vēlāk tāda ziņa pienāk no Ventspils ielas. Dzintaru ielā kādam atslēgts ūdens, prasa, ko darīt. Izrādās,

vīram alkohols bijis svarīgāks par rēķinu maksāšanu.

Rātskunga ielā skaļa mūzika.

20. maijs. Pie rumbas kāds lieto alkoholu. Grants ielā guļ vīrietis. Gaismas ielā trīs jaunieši aizdedzina konteineru. Tieši zem kameras. Jelgavas ielā uz soliņa kāds aizmidzis. Estrādes skeitparkā jaunieši lieto alkoholu.

21. maijs. Kurmāles pagastā klejo suns, kura saimnieks jau trīs mēnešus dzer. Liepājas ielā

kāds no mūsu mūžīgajiem klientiem kā dzēris, tā palicis.

Īvandes pagasta sociālajā mājā kādam nepatīk kaimiņi, bet, tikko tie zvana policijai, neapmierinātais pilsonis atceras, ka viņam darīšanas kaut kur citur...

 

Skrundā atrodas ritenis un pase
Atklājam velosipēda zādzību, kas pirms pāris nedēļām notikusi Skrundā, materiālus nododam VP. Atrodam pasi, ko īpašnieks uzticējis citai personai (tas ir administratīvs pārkāpums). Uzrakstīti trīs protokoli par nedeklarēšanos. Nogādājam pansionātā personu, kura izmukusi no Rokaižiem un aizgājusi līdz Valtaiķiem. Pieķeram divas personas, kas sabiedriskā vietā atrodas cilvēka cieņu aizskarošā stāvoklī. 

Kuldīgas novada PP priekšnieka Rinalda Gūtpelca un Skrundas novada PP inspektora Anda Doniņa stāstīto pierakstīja Juris Lipsnis.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi