Aizvērt

Svētki pagājuši bez nopietniem negadījumiem

2014. gada 25. jūnijā, 11:42
Raksta autors: Iveta Grīniņa, Juris Lipsnis
Svētki pagājuši bez nopietniem negadījumiem
Foto: Juris Lipsnis
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Kurzemes reģionālā centra vadītājas vietnieks medicīnas un operatīvajos jautājumos Māris Kozlovskis informē, ka no 21. līdz 25. jūnijam mediķiem nav bijis daudz vairāk darba nekā ikdienā.

Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novados bijuši 54 izsaukumi.

„Bijušas trīs krimināla rakstura un divas sadzīves traumas. Izņemot vienu, visas gūtas alkohola reibumā. Kuldīgā bāra kautiņā cietuši trīs vīrieši. Viņiem konstatētas galvas traumas. Kāds 43 gadus vecs vīrietis, basām kājām lēkājot ap ugunskuru, sadūris pēdu. 76 gadus vecam vīrietim rokā iekodis paša suns. Viņš no hospitalizācijas atteicās. Mums nav ziņu, ka kāds būtu apdedzinājies pie ugunskura,” stāsta M.Kozlovskis un piebilst, ka salīdzinoši mierīgo Jāņu cēlonis noteikti bijis gan aukstais laiks, gan Ceļu policijas reidi.

 

Uz ceļiem - mierīgi

Valsts policija uzskata, ka Kurzemes reģionā svētku brīvdienas uz ceļiem aizvadītas mierīgi.
No 20. līdz 25. jūnijam Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbinieki, strādājot pastiprinātā režīmā, veikuši 3773 pārbaudes, lai noskaidrotu, vai autovadītāji nav sēdušies pie stūres alkohola reibumā. Aizturēti 11 autovadītāji, kuri savus spēkratus vadījuši alkoholisko dzērienu ietekmē – pieci šādi gadījumi fiksēti Liepājas pusē,  četri Kuldīgā, pa vienam Saldū un Ventspilī.

Jāņu brīvdienās reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums ar cietušo – 22. jūnijā ap 13.50 Aizputē, Atmodas ielā, 1954.  gadā dzimusi sieviete, braucot ar velosipēdu, kritusi un guvusi miesas bojājumus. Cietusī nogādāta Liepājas slimnīcā. 

Policija Kurzemē aizturējusi arī 28 iereibušus velosipēda vadītājus, no tiem piecus Liepājā, trīs Ventspilī, 12 Talsu pusē, divus Kuldīgā un sešus Talsos.

Par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu Kurzemē sodīti 125 autovadītāji (43 Liepājā, septiņi Ventspilī, 40 Talsos, pieci Kuldīgā un 30 Saldū).

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi