Aizvērt

Uguns posta ēkas un garāžu

2014. gada 1. jūlijā, 16:05
Raksta autors: Antra Grīnberga
Uguns posta ēkas un garāžu
Foto: Aivars Vētrājs
Pēdējās dienās Kuldīgas, Alsungas un Skrundas novadā notikuši vairāki ugunsgrēki.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kuldīgas daļas komandieris Aivars Raukaitis informē, ka 27. jūnija vakarā saņemts izsaukums uz Nīkrāces pagastu, kur 6 m2 degusi zaru kaudze. Šajā pašā dienā 15.17 saņemts izsaukums, ka Kurmālē aizdegusies dzīvojamā ēka (attēlā). Uz notikumu vietu izbrauca divas Kuldīgas ugunsdzēsēju automašīnas un viena Alsungas posteņa mašīna. Kad ieradušies, ēka jau degusi ar atklātu liesmu 130 m2.
28. jūnijā Skrundā, Saldus ielā 9, šķūnītī deguši atkritumi, 29. jūnija vakarā Kuldīgā, Rātskunga ielā 2, nostrādājusi ugunsdzēsības signalizācija. Glābšanas dienesta darbinieki no ēkas evakuēja 40 iedzīvotājus un to pārbaudīja, bet degšana netika konstatēta. Signalizācija, visticamāk, nostrādājusi elektrības traucējumu dēļ. Atrodoties Rātskunga ielā, saņemts jau nākamais izsaukums uz Riteņu ielu 4, kur aizdegusies garāža. Vakar 10.34 saņemts izsaukums uz Raiņa ielu 4 Alsungā, kur dega saimniecības ēka. Izbrauca trīs automašīnas no Kuldīgas, Alsungas un Aizputes. Ierodoties konstatēts, ka ēka jau degusi ar atklātu liesmu 150 kvadrātmetros. Glābējiem izdevies nosargāt 10 metru attālumā esošo dzīvojamo ēku. Vakar ap pusdienas laiku ugunsgrēks vēl nebija pilnībā lokalizēts.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi