Aizvērt

Neturi tālruni uz dibena! (policijas ziņas)

2014. gada 22. jūlijā, 21:38
Raksta autors: Jolanta Knīse
Neturi tālruni uz dibena! (policijas ziņas)
Foto: Juris Lipsnis
18. jūlijā kāds vīrietis konstatējis, ka Kuldīgas estrādē viņam no bikšu aizmugurējās kabatas izvilkts mobilais tālrunis "Samsung". Policijas statistika liecina, ka bikšu aizmugurējā kabata nemaz nav droša vieta, īpaši, ja darīšana ar pieredzes bagātiem kabatzagļiem.

Apzog dzīvokli 

19. jūlijā Kuldīgā, Lapegļu ielā, konstatēts, ka atlauztas dzīvokļa durvis un nozagtas zeltlietas, nauda, auto atslēgas un dokumenti. Materiālais zaudējums un apstākļi  tiek precizēti.

 

Ar auto – grāvī

20. jūlijā 23.25  Kuldīgas novada Kurmāles pagasta Vilgālē pie savām mājām 1965. gadā dzimis vīrietis, vadot  automašīnu BMW 316, neizvēlējās ceļa segumam atbilstošu ātrumu un iebrauca grāvī. Vadītājs ievietots Kuldīgas slimnīcā ar galvas traumu. Konstatēts, ka auto vadīts 1,46 promiļu reibumā.

21. jūlijā pēc pusdienlaika 1993. gadā dzimis šoferis Ēdoles pagastā, vadot automašīnu Mercedes Benz Sprinter pa ceļu Kuldīga – Alsunga – Jūrkalne, 17. kilometrā neizvēlējās pareizu braukšanas ātrumu, iebrauca grāvī un apgāzās.

Savukārt 22. jūlijā ap vieniem naktī 1966. gadā dzimis vīrietis  vadīja velosipēdu Kuldīgā pa Baznīcas ielu, būdams alkohola reibumā (2,08 promiles).

 

Jolanta Knīse, Valsts policijas Kurzemes pārvaldes priekšnieka palīdze

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi