Aizvērt

Kuldīgā lieto alkoholu un trokšņo

2014. gada 8. augustā, 09:09
Raksta autors: Antra Grīnberga
Kuldīgā lieto alkoholu un trokšņo
Foto: www.kurzemnieks.lv
31. jūlija naktī Turlavā jaunieši skaļi uzvedušies, Kuldīgā, Skolas ielā, izsists logs, Dzintaru ielā sabraukts kaķis.

Pašvaldības policijas iecirknī ieradies cilvēks, kuram Skrundas ielā nozagts velosipēds. Baznīcas ielā zem ceļa zīmes Apstāties aizliegts stāvējušas divas automašīnas. Kāda Skrundas ielas nama iedzīvotāji sūdzas, ka koplietošanas telpās esot antisanitāri apstākļi. Piltenes ielā skaļa mūzika traucē naktsmieru.

1. augustā Kurzemītes dārziņos naktī staigājuši cilvēki ar lukturiem, iedzīvotāji lūguši pašvaldības policiju pārbaudīt teritoriju. 1905. gada parkā gulējis cilvēks, Vienības ielā no žoga cauruma izskrējis liels suns, baidot garāmgājējus, Piltenes ielā gulējis piedzēries cilvēks. Kāds kaimiņš ziņojis, ka Kurzemītes dārziņos no mājas, kuras īpašnieks atrodas ārzemēs, tiek iznestas un dedzinātas mēbeles. Baznīcas ielā gulējis vīrietis, Dzintaru ielā pagalmā bļaustījušies bērni, bet vēl nav bijis naktsmiera laiks. Kurmālē jaunieši dzērumā braukājuši ar automašīnu, informācija nodota Valsts policijai (VP). Pilsētas estrādē lauzuši žogu.

2. augustā Ēdoles, Pils, Piltenes, Pureņu, Liepājas un Ķelšu ielā, kā arī Rātslaukumā un Mežvaldē skaļa mūzika. Karstā laika dēļ iedzīvotāji arī naktīs atstājot logus atvērtus, un tāpēc ir skaļāk. Pils ielā  problēmas ar kaimiņu, kafejnīcā Liepājas ielā iereibis cilvēks pats nav īsti sapratis, kas viņam jādara. Stendes ielā uz soliņa iereibusi sieviete, Leona Paegles ielā iereibis vīrietis.

3. augustā Smilšu ielā kāds traucē naktsmieru, Mucenieku ielā jaunieši lieto alkoholu, Liepājas un Baznīcas ielas krustojumā iereibis vīrietis konfliktē ar apkārtējiem, Planīcas ielā traucē skaļa mūzika, Ventspils ielā vīrietis un sieviete skaļi uzvedas. Videonovērošanas kamerās redzams – kāds vīrietis nomet zemē dzeltenu kalnu velosipēdu ar uzrakstu Panter, īpašnieks aicināts doties pēc tā uz pašvaldības policiju. Liepājas ielā skaļi uzvedas jaunieši. Iedzīvotāji ziņojuši, ka Sūru ielā staigā kāds vecāks vīrs ar pistolei līdzīgu priekšmetu pie sāniem, fakts apstiprinājās, vīrietis  gāzes pistoli bija aizlicis aiz bikšu malas. Adatu ielā lietots alkohols, Ēdolē kautiņš, VP lūgusi palīdzību. Baznīcas ielā kādā sētā novietotas divas automašīnas, kas traucē preču piegādātājiem. Piltenes ielā vīrietis ubagojis cigaretes, Planīcas ielā pie kādas ēkas stāv neaizslēgta automašīna, tās tuvumā spēlējas bērni.

4. augustā Jelgavas ielā pagalmā kāds skaļi bļaustās, Piltenes ielā skaļa mūzika, Baznīcas ielas sētā sagriezta ceļa zīme, Ventspils ielā smako gruzdoša kaudze. Vārmes pagastā klaiņojošs suns sakodis cita saimnieka suni, Gaismas ielā, piebraucot ar vieglo automašīnu pie konteinera, izmesti atkritumu maisi, automašīna noskaidrota. Jelgavas ielā grāvī gulējis vīrietis lielā alkohola reibumā. Konstatēts, ka Pilsētas dārzā pie muzeja ēkas salauztas krasta aizsargbarjeras. Videosistēmā redzams – kāds vīrietis Ventas malā atpūšoties izdzer alkohola pudeli, ko turpat zālē pamet – uzrakstīts protokols, šī pati persona vakarā atradusies Mucenieku ielā stiprā reibumā.

5. augustā Jelgavas ielā guļ vīrietis. Jelgavas ielā naktī kādā ēkā iedarbojas signalizācija. Aizputes ielā jau trešo dienu atrodas kāda automašīna, Ventspils ielā kurina ugunskuru, Pļavas un Parka ielā lieto alkoholu, Liepājas un Aizputes ielas krustojumā guļ kāds cilvēks, Ventas ciemā piefiksēta automašīna, kas uz tvertnēm atvedusi svešus atkritumus.

6. augustā Policijas ielā skaļi uzvedas jaunieši, Parkā pie Vējiņa sēž vīrietis ar alus skārdeni, 1905. gada parkā bērnu rotaļu laukumā noskrūvēts dēlis. Mucenieku ielā kāds guļ uz soliņa, Jelgavas ielā no privātas teritorijas nāk spēcīgi dūmi, Piltenes ielā zari pārkārušies pāri teritorijai un traucē gājējiem, Liepājas ielā kāds aizmidzis, Baznīcas ielā novietotas piecas automašīnas bez laika norādes, visām uzrakstīti protokoli. Pie pasta nodaļas durvīm un īsi pirms pusnakts Liepājas ielā uz soliņa kāds guļ. Cilvēks ziņo, ka aizdevis velosipēdu kādam, kurš to neatdod.  

Skrundā izkrāpj 400 eiro
Iespējams, lielā karstuma dēļ šī nedēļa Skrundas pašvaldības policijas darbiniekiem aizritējusi salīdzinoši mierīgi. Iecirkņa inspektori 4. augustā kopā ar bāriņtiesas darbiniekiem devušies pārbaudīt kādas daudzbērnu ģimenes dzīves apstākļus. 7. augustā pārbaudīta informācija par to, ka Nīkrācē vīrietis nelikumīgi uzturoties kādas sievietes dzīvoklī, noskaidrots, ka dzīvokļa īpašniece ar šo vīrieti vienojusies, ka viņas prombūtnes laikā viņš nākšot pabarot kaķus. 6. augustā kopā ar VP devušies uz izsaukumu, kur kādam vecākam kungam divas nepazīstamas personas (vīrietis un sieviete), piedāvājot samainīt dolārus pret eiro, izkrāpa 400 eiro. Skrundas PP inspektors Normunds Eihe saka: „Cilvēkiem ir ļoti jāuzmanās, jo atkal aktivizējušie krāpnieki, kuri mēģina dažādos veidos izkrāpt naudu no veciem cilvēkiem.” Šoreiz krāpnieki piedāvājuši samainīt dolārus pret eiro un, apvārdojot cietušo, iedevuši tukšu maku, paņemot cietušā maku. Pirms kāda laika Skrundā bijis gadījums, kad kādai kundzei tikuši pārdoti it kā firmas Zeppter trauki un izkrāpti 250 eiro.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi