Aizvērt

Pašvaldības policijas (PP) ziņas. 7.-13. augusts.

2014. gada 18. augustā, 21:22
Raksta autors: Juris Lipsnis
Pašvaldības policijas (PP) ziņas. 7.-13. augusts.
Foto: Juris Lipsnis
Priedainē, rekonstruējot ūdensvadu, atrasts nesprādzis 2. pasaules kara laika spridzeklis. Rumbas pagastā smird pēc degošas plastmasas. Divi vīri lieto alkoholu Piltenes ielā. Pelčinieki uztraukti – netālu no kaltes kāds kurinot uguni.

Kuldīgas novadā 

7. augusts.

Liepājas ielā kāds sēž uz soliņa un lamājas. Priedainē, rekonstruējot ūdensvadu, atrasts nesprādzis 2. pasaules kara laika spridzeklis. Novērtējam, paziņojam Valsts policijai (VP). 1905. gada ielā pie sinagogas nepareizi nolikts auto reāli traucē pārējiem. Baznīcas ielā viens aizmidzis uz soliņa. Liepājas ielā noliktas četras mašīnas bez laika limita norādes. Mucenieku ielā uz soliņa sēž dzērāji, kaut kas līdzīgs ir arī Kabilē. Skrundas ielā no augšstāva tek ūdens, dzīvokļa īpašnieka nav Latvijā (problēmu atrisina ūdeņnieki).

Netālu no smilšalām divi jaunieši ar riteņiem izbraukuši cauri privātīpašumam, sašutušajam saimniekam piesolot pa galvu.

Annas ielā jaunieši pagalmā klausās skaļu mūziku.

 

8. augusts.

Jelgavas ielā koplietošanas telpā guļ piedzēries vīrs. Pie mājas Virkas ielā pulcējas jaunieši un taisa nekārtības. Piedzērušais vīrs, kuru trenkājām no rīta, pārvācies uz Rātslaukumu, vedam viņu uz rehabilitācijas nometni Zirās. Pārbaudām māju Virkas ielā, kur joprojām atrodas pieci jaunieši. Gaismas ielā bērnu strīds, kurā iesaistījušies arī vecāki.

Ventspils šosejas malā aiz ozolu birzs stāv auto bez priekšējiem riteņiem.

Pilsētas laukumā sēž kāds sadzēries. Pārbaudām Ēdoles centru, kur, iespējams, pulcējas piedzērušies jaunieši, bet – neviena nav.

 

9. augusts.

Pie volejbola halles no auto skan skaļa mūzika. Pils dārzā uz soliņa viens guļ. Rumbas pagastā pieklīdis suns un jau vairākas dienas neiet prom. Netālu no Ventas privātīpašumā iebraukusi sveša automašīna. Kāds aizmidzis Jelgavas ielā. Skolas ielā uz ietves sēž piedzēries vīrietis. Skrundas ielā sūdzība par kaimiņu, kurš regulāri lieto alkoholu un trokšņo.

 

10. augusts.

Ābeles ciemā skaļi uzvedas jaunieši. Vīgriežu ielā kāds atskaņo pārāk skaļu mūziku. Pārventā sakāvušies divi vienas ģimenes locekļi. VP ziņo, ka

uz šosejas pie Upīškalna guļ beigts jenots.

Pelčos traucē dūmi, kas kūp no kāda ugunskura. Gaismas ielā bērni laužot ceriņus, izrādās, viņi uz krūma uzseguši segu. Kāds pie Rimi atradis maza auguma sunīti. Vakarā Sūru ielā klīst iereibis vīrs. Piltenes ielā pārāk skaļa mūzika.

 

11. augusts.

Liepājas ielā trokšņo jaunieši, redzot mūs, viņi sakāpj mašīnā un brauc prom. Ziedoņa ielā jaunietis reibumā braukā ar riteni. Liepājas ielā kāds aizmidzis uz soliņa. Dzīvnieku izolators lūdz talkā palīdzēt savākt Rumbas pagastā pieklīdušu suni. Gaismas ielā viens aizmidzis. Smilšu ielā vīrs ar atvērtu alus skārdeni. Pētera ielā ģimenes strīds. Kāds sūdzas par jauniešiem, kuri lietojot alkoholu 1905. gada parkā – ja mēs neko nedarīšot, viņš būšot klāt ar presi. Aizbraucam, jaunieši ir, bet - uzvedas solīdi.

12. augusts.

Kāds stiprā reibumā apsēdies uz kāpnēm Strautu ielā – tieši blakus mums. Stendes ielā veikala teritorijā kūp melni dūmi – celtnieki dedzina kokmateriālus. Ventspils ielā vīrs stiprā apreibumā – palīdzību lūdz mediķi. Šķērsu ielā mazdēls agresīvi uzvedoties. Pēc brīža atsaukums – dzirdot, ka tiek zvanīts policijai, mazdēls aizmucis. Rumbas pagastā smird pēc degošas plastmasas. Divi vīri lieto alkoholu Piltenes ielā. Pelčinieki uztraukti – netālu no kaltes kāds kurinot uguni. Aizbraucam, nodzēšam.

 

13. augusts.

Pilsētas laukuma pagalmā jaunieši spēlē bumbu un traucē naktsmieru. Kabiles centra autobusu pieturā sieviete lieto alkoholu. Ventspils ielā kāds dedzina vadus, dūmi traucē apkārtējiem. Uzraugošā iestāde ziņo par kādu veikalu, kur bez licences tiekot atskaņota mūzika, bet

ziņa neapstiprinās – veikalā ir klusums.

Mucenieku ielā aizrādām jauniešiem, kuri skaļi sarunājas pie kāda nama logiem. Raiņa ielā pie kultūras centra zālienā iebraukusi mašīna ar Vācijas numuriem (interesanti, vai Vācijā to varētu atļauties?).

 

Kuldīgas novada PP priekšnieka Rinalda Gūtpelca stāstīto pierakstīja Juris Lipsnis.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi