Aizvērt

Pašvaldības policijas ziņas (14.-20.augusts)

2014. gada 27. augustā, 11:48
Raksta autors: Juris Lipsnis
Pašvaldības policijas ziņas (14.-20.augusts)
Foto: Juris Lipsnis
14. augusts. Pēc pusnakts saņemam interesantu zvanu: zvanītājs atzīst, ka viņš traucējot citiem naktsmieru, un jautā, ko viņam tagad darīt. Nu, ko, iesakām vairs netraucēt...

Kuldīgas novads
14. augusts. Pēc pusnakts saņemam interesantu zvanu: zvanītājs atzīst, ka viņš traucējot citiem naktsmieru, un jautā, ko viņam tagad darīt. Nu, ko, iesakām vairs netraucēt... Acīmredzot kāds kaimiņš piedraudējis, ka zvanīs pašvaldības policijai. Mums zvana, ka Pilsētas estrādē klīstot divi mazi bērni. Apstaigājam teritoriju, bērnus neatrodam. Pārbaudām Kabiles centru, kur vakar patrenkājām alkohola lietotājus, šoreiz viss kārtībā.

 

15. augusts. Padurē no kāda pagalma neiet prom nevēlama persona, palīdzam, aizvedot nevēlamo personu uz mājām. Gudeniekos māte, kam mājās zīdainis, jau nedēļu lietojot alkoholu. Sazināmies ar pagasta pārvaldnieci, kura sola situāciju atrisināt. Pie Māras dīķa guļ vīrietis – nedaudz pietrūcis līdz mājām Ķelšu ielā. Piltenes ielā patruļas acu priekšā kāds vīrs nokārto dabiskās vajadzības, nopelnot protokolu. Lielveikala pārdevēja sūdzas, ka kāds bezpajumtnieks traucējot strādāt, aizvedam viņu uz norādīto adresi. Skrundas ielā no auto skan skaļa mūzika, mums tuvojoties, tā pieklust.

 

16. augusts. Valsts policija (VP) lūdz izskatīt video ierakstus – no kādas kafejnīcas esot nozagts blenderis. Slimnīcas uzņemšanas nodaļa ziņo – esot ievests mūsu bezpajumtnieks, kurš ir smagā reibumā. Vienojamies, ka vedīsim viņu uz Zilo krustu. Gaismas ielā dzīvoklī visu nakti gaudojis suns, iesakām rakstīt iesniegumu. Mucenieku ielā brālis lauž māsas dzīvokļa durvis. Ābeles ciemā kāds agresīvi uzvedas, aizdzenam viņu prom. baznīcas ielā auto traucē izbraukšanai no pagalma. Piltenes ielā iereibis vīrietis, kurš gan neko nepārkāpj, katram gadījumam tomēr aizvedam viņu mājās. Kaļķu ielā ģimenes strīds – vīrs sūdzas, ka bijusī sieva viņam iesitusi. Īvandē kāds esot piekauts, iesakām vērsties VP. Atceļā pie lielveikala Mucenieku ielā pamanām iepriekš neredzētu iereibušu vīru, pārbaudām, vai nav meklēšanā. Skrundas ielas pagalmā kautiņš ar cietušajiem, vainīgais gan aizgājis, bet noskaidrojam viņa personību.

 

17. augusts. Liepājas ielā klīst iereibis jaunietis, iesakām iet mājās. Pie kāda nama mētājas tirgotāju ratiņi, atvedam uz domes sētu. Kāds sūdzas par telefona zvaniem, kas traucējot naktsmieru. VP ziņo par sadzīves strīdu Baznīcas ielā, esot arī miesas bojājumi. Noskaidrojam, kurš vainīgs. Uzrakstām divus protokolus par nepareizu auto novietošanu Baznīcas ielā. Rumbas pagastā vīrs nelaiž sievu mājā, palīdzam iekļūt. Valtaiķos sūdzība par jauniešiem, kuri traucē naktsmieru. Sastopam skaļu bariņu, kurā lielākoties ir meitenes, piefiksējam uzvārdus un pabrīdinām, ka sekosim viņu gaitām.

 

18. augusts. Baznīcas ielā stāv divas mašīnas bez laika norādes. Pārbaudām Putnudārzu, par teritorijas nesakopšanu uzrakstām 12 aktus. Kurmāles pagastā problēmas ar īrniekiem, kuri lieto alkoholu. Māte ir reibumā, dzīvoklī ir arī bērns, kuru bāriņtiesa nodod vecmāmiņai. Trīs puikas draudējuši skolas direktorei, ka izsitīs stiklus. Izskaitļojam draudētājus, neviens nav vecāks par 12 gadiem. Vēlāk direktore zvana, ka puišeļi atnākuši atvainoties. Torņa ielā aizturam puiku, kurš brauc ar skuteri – bez vadītāja apliecības, bez apdrošināšanas... Izsaucam ceļu policiju.

 

19. augusts. Piltenes ielā kāpņu telpai izsists logs. Patruļa uzraksta astoņus aktus par nesakoptām teritorijām. Planīcas ielas autobusu pieturā atpūšas iereibis vīrietis. Jelgavas ielā dēls (viņam ir psihiska rakstura problēmas) trako, nelaiž dzīvoklī māti. Māte tiek aizvesta pie meitas, bet vēlāk dabūjām braukt uz dzīvokli pie dēla, jo mammai vajadzīgas zāles. Baznīcas ielas invalīdu stāvvietā nolikts nepiederošs auto. Kāds ziņo par dīvainu situāciju Baznīcas ielā, izrādās, tur tiek filmēts video klips.

 

20. augusts. Apsardzes darbinieks lūdz palīgā – izklaides vietā uz terases guļ milzīga auguma iereibis vīrietis, viņš netiekot galā. Sociālais dienests lūdz nogādāt Zilajā krustā kādu pensionāru. Video redzam, ka pie Rātslaukuma stabiņiem kāds nolicis auto, par to tiek uzrakstīts protokols. Gaismas ielā kāda persona neielaiž dzīvoklī aprūpētāju, iesakām vērsties VP, jo mums nav tiesību uzlauzt durvis. Video redzams, ka Pilsētas laukumā kāds nekaunīgi nolicis auto uz ietves. Grants ielā izsista loga rūts.

 

Skrundas novads
Iepriekšējā nedēļā ziņas nesanāca sniegt, jo bijām seminārā – cēlām kvalifikāciju. Šī nedēļa lietaina, tāpēc notikumu pamaz.

15. augusts. Saņemta sūdzība no Raņķiem – kāda sieviete iesitusi bērnam. 16. augusts. Palīdzam nodrošināt kārtību novada sporta svētkos, tie pagāja mierīgi. 18. augusts. Kāds vīrietis izlauzis dzīvokļa durvis, jo neesot laists iekšā. Rudbāržos noskaidrojam saimnieku kādam sunim, kurš nepieskatīts klīst pa pagastu. Konstatējam, ka Rudbāržos pamazām veidojas nelikumīga atkritumu kaudze, vainīgie noskaidroti. Uz ceļa Liepāja-Rīga kāda sieviete nepareizi novietojusi automašīnu. Skrundas estrādē pieķeram jauniešus, kuri tur gružo, lemsim par administratīvo atbildību. 19. augusts. Tiek lemts par kādas aizturētas personas dzīvokļa atsavināšanu. Sadarbībā ar bāriņtiesu pārbaudām uzskaitē esošas personas. 20. augusts. Palīdzam lielgabarīta kravas transportam šķērsot Skrundas tiltu. Sadarbībā ar VP skaidrojam veikala apzagšanas apstākļus (tas notika 17. augustā). Apzinām nesakārtotos īpašumus.

 

Kuldīgas novada PP vecākā inspektora Dzintara Pakalna un Skrundas novada PP inspektora Anda Doniņa stāstīto pierakstīja Juris Lipsnis.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi